Burası Chinatown’da, Sichuan Bölgesi’nden yemeklerin olduğu bir Çin lokantası. Geleneksel ve bizde salaş denilebilecek türden. Ancak tavsiye edeceğim yemekleri gastronomik açıdan hayli başarılı. Umarım acı, baharatlı yemeklere alışkınsınızdır.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Couple’s Delight
– Spicy Numbing Beef Tender
– Chicken with explosive chili pepper

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Z & Y, 655 Jackson St, San Francisco, CA 94133

Telefon:
İnceleme Ekle

4İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
buuon 14 Temmuz 2023 01:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

vedat hocamın yorumlarına güveniyorum buuon.com

Ümit 2 Kasım 2019 08:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tahminimdrn daha lezetli bir restoran. Spicy duck tounge u cok beğendim. Fish in flaming chill oil i daha az acılı isteyebilirmişim. Ben yandım siz yanmayın 🙂 fiyatlar uygun mekan temiz çalışanlar SF ya göre sıcaktı.

Ebru Öztürk 26 Ağustos 2019 09:34
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Uzuun bir beklemenin sonunda (beklerken restoran çalışanlarından birinin kostümlü, müzikli bir gösterisini de izleme olanağımız oldu, zaman çabuk geçti bu sayede) özetle Pekin ördeği, tavuklu noodle, dana etli çorba ve bun’dan oluşan menümüzden çok memnun kaldık. Porsiyonlar oldukça büyüktü. Servis hızlıydı. İçecekler dahil 3 kişi toplam 114 dolar ödedik. Size tavsiyeniz için teşekkür ederiz.

Serkan Yerdan – Gizem Soydemir 6 Kasım 2018 06:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

SF’de yasadigimiz 4.senemizde Chinatown icerisinde kesfettigimiz ve puanlarina farkli platformlardan ulastigimiz Z&Y’nin chicken with explosive chili pepper’i hakkinda bizde yorumda bulunmak isteriz. Sunum konusunda etkileyici, tat olarak servis edildikten bir muddet sonra tadinin cikartilmasi gereken bir yemek oldugunu dusunuyoruz, cunku cok aci 🔥. Yanina chow mein ile uyumlu bir birliktelik oldugunuda dusunuyoruz. Herkese tavsiye ederiz.