Trilye’nin sahibi, değerli Süreyya Üzmez Bey bu işi sevmenin ötesinde inanarak yapıyor. Amatör ruhunu koruyor. Onun işletmecilikten de önde gelen misyonu denizlerimize sahip çıkılması. Bu amaçla denizlerimizde balıklarımızın çoğalması, tanıtılması ve avlanma bilincinin yerleşmesi onun için lokantanın karlılığından önemli.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Balık çeşitleri

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Çankaya Mahallesi, Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 32, 06680 Ankara

Telefon:
İnceleme Ekle

22İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Alper 20 Mayıs 2023 05:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Servis, hizmet ve ambiyans iyi düzeydeydi fakat yediğimiz yemeklerin neredeyse hiçbirisi tekrar sadece bunun için gelirim diyeceğim veya spesifik olarak başkalarına tavsiye edeceğim türden değildi. Yani en fazla ortalama denebilir. Fiyatlar da göz önünde bulund maalesef lezzet fiyatların bir, belki iki tık gerisinde kalıyor ne yazık ki. Sipariş ettiğimiz yemeklerden bazıları, yenebilir fena değilmiş diyeceğimiz düzeyde olmasına rağmen kimisi ise ,özellikle bazı ara sıcaklar keşke sipariş etmeseydik diyeceğimiz türdendi.

R.Ruhi ŞENEL 17 Kasım 2022 09:15
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lezzetler muhteşem.Servis harika.
Kapısından mutfağına kadar insana kendisini değerli hissettiren bir havası var.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

İlayda 14 Eylül 2022 20:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çok pahalı, küçük porsiyon, hiçbir özelliği olmayan vasat mezeler, gülümsemeyen çalışanlar.

Cenk 19 Nisan 2022 13:34
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Maalesef Lezzet çok büyük oranda düşmüş. İlk yerinde her lokmada büyülenirken şuan ancak vasat bir balık lokantası kadar lezzetleri. Servis, Hijyen vb. hala gayet iyi fakat amaç buranın lezzetiydi.

Sema 23 Aralık 2021 00:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Genel olarak başlangıç, ara sıcak ve ana yemekte kullanılan malzemeler taze ve lezzetli. Ancak servis esnasında garson beyefendi özellikle Châteauneuf-du-Pape bölgesinden benim daha önce içmiş olduğum bir şarabı sipariş etmeme rağmen yine aynı bölgeden kalite olarak benim istediğim şaraptan daha düşük ancak ücret olarak daha yüksek olanı -iki katı fiyatı- getirip bize göstermeden açıp servis etti. Uyarıma rağmen benim istediğim şarabın bu olduğu konusunda ısrar etti. Ben de benim istediğim şarap ellerinde olmadığı için ona muadil başka bir şarabı servis ettiklerini düşünerek daha fazla itiraz etmedim. Gerçek fiyatı ancak hesabı istediğimde farkettim. Yapılanın bilinçli bir hareket olduğunu düşünüyorum. Şarap servisi esnasındaki uyarıma hayır efendim istediğiniz şarap bu diye ısrar eden garson beyefendi hesapta kendisine bu fiyat benim istediğim şarabın fiyatı değildi deyince ama bunu içtiniz artık diyerek savunma yapması yapılanın bilinçli olduğu argümanını destekliyor. Malzeme ve lezzet açısından bu kalitede olan bir restoranın böyle düzenbazlıklarla hesabı şişirmeye çalışması gerçekten hiç hoş değil.

Furkan Zengin 29 Kasım 2019 18:15
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lezzetli mezeleri var. Balıkları taze ve çok güzel pişiriyorlar. Ama fiyatları da bir o kadar pahalı.

Faruk 25 Kasım 2019 14:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Müşteri profili kibirli ve parası ile herşeyi yapabileceğini sanan görgüsüzlere evrildi.
Garsonları harcaması belli bir limitin üzerine çıkmayacağını tespit ettikleri müşterilerine karşı kaba ve saygısız, “ne işiniz var burada,çıkın gidin” havasında.
Oysa Patronu jandarma astsubaylığından beri tanırız. İdealist ve gayretli bir insandır.
Fiyat uçuk.
Balık iyi.

Yavuz 24 Temmuz 2019 11:31
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Son zamanlarda mezelerin boyutunu iyice kucultup fiyatlari ucurdular. Baligi iyi pisiriyorlar, mezelerin lezzeti ise ahim sahim degil. Musteri kitlesinin buyuk bolumu puro icen isadamlarindan olusmaya basladi, hem gurultu yapiyorlar hem de -yaz mevsimi haric- ustu kapali olan bir mekanda puro icmelerine izin veriliyor.

Servet Kazım Güney 18 Haziran 2019 22:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Süreyya Bey işine önem veren, bilen, sektöre katkılar vermeye çalışan, her zaman işletmesini geliştirmeye çalışan özenli bir işletmeci. Malzeme kalitesi ve sürdürülebilirliğe çok önem verir. Fiyatlar bazılarımız için yüksek gelecektir. Belli bir müşteri kitlesi ve müdavimleri olan bir mekan.

Bahadır söylemez 15 Haziran 2019 21:25
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ankara denize kıyısı olmasa da balık konusunda kendini geliştirmiş bir şehirdir.Gerek ustaları gerekse balık tazeliğiyle kıyı şehirlerimizle yarışır. Trilye de ankaranın iyi balıkçılarındandır.Balıkları güzel mezeleri zayıf servisi de vasatın üzerindedir. Fiyatları olması gerekenin üstündedir.

– 12 Haziran 2019 12:10
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu güzel mekana buradaki tavsiyeyi alarak gittik. Evet, yemekler inanılmaz güzeldi. Ankara gibi bir yer de lezzet açısından harikalar yaratmışlar! Vizyonlarını tebrik ediyorum ama yemek yediğim gece birden fazla şikayetim oldu maalesef. Bu kadar özenilmiş mekanda maalesef gelen müşteriler çok rahatsız ediciydi. İki kadının masasına tanışabilir miyiz diye elinde viskisi ile giden biri, arka masada kendi arabesk müziklerini açıp söyleyen başka bir masa ve garsonun sınırı geçecek davranışları maalesef gecemizin hoşuma gitmeyen tarafları oldu. Bu lezzete gerçekten o fiyat verilirdi ama ortam böyle oldukça ödediğim miktara pişman oldum. Bu yüzden bir daha gitmeyeceğim. Dilerim ki bu güzel mekan, müşterileri tarafından daha saygı görülür bir hale gelir.

Begum Dernek 22 Nisan 2019 01:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

5 yaşindaki oğluma ve bizlere Ankara’yi sevdiren mekân. İstanbul’da şube açacaklarini söyledi Sureyya bey. Umarim büyü bozulmaz.

Osman OKUR 18 Şubat 2019 16:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten başarılı bir işletme…

Mustafa yarar 1 Aralık 2018 12:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ankara’nın en iyisi, Türkiye’nin en iyilerinden biri. İnanılmaz güzel ve taze ürünler Türkiye’nin dört bir yanından geliyor. Mezeler, yemekler, tatlılar hepsi birbirinden lezzetli ve yaratıcı, sunumlar ise efsane. Hizmet ve ambians ise 1. sınıf. Fiyatlar biraz yüksek görünebilir ancak bu kalite ve hizmete göre makul seviyede tutulduğunu düşünüyorum. Hele ki İstanbul fiyatları ile karşılaştıracak olursak gayet makul.

Oburcuk 28 Kasım 2018 13:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Okuduğumuz birçok olumlu yorum sonrası ziyaret ettiğimiz Trilye övgüyü hak ediyor. Avokadolu karides gibi değişik tadlar deneyimleyebileceğiniz restoranda gerek mezeler gerek balıklar oldukça taze, özenle hazırlanmış. Ankara’da güzel balık yiyebileceğiniz restoranlarda ilk sırada geliyor. Olumsuz sayılabilecek yanları hafta sonu özellikle belli bir saat sonrası iç mekanın fazla kalabalıklaşması ve sakin, huzurlu atmosferinin bozulması. Fiyatlarının da İstanbul boğazında bulunan başarılı balıkçılarla benzer olduğunu üzülerek belirtiyorum.

Cem Aysoy 20 Kasım 2018 14:28
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her gittiğinizde farklı bir lezzet bulabileceğiniz, her şeyin birinci sınıf olduğu ahlaklı bir mekan.

Hande Karaege 15 Kasım 2018 14:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Süreyya beyin masa masa, kişi kişi her misafiri ile ilgilenmesi personeline de sirayet etmiş. Çok güler yüzlü, çok yardım sever bir personel grubu var. Mezelerin sunumu standart lezzetle tabaklar ile karşılaşacağınızı düşündürse de yediğiniz her şey çok lezeztli olacak. Özellikle ızgara kalamar ve balık Adana.
Bir çok Avrupa şehri dahil İzmir ve İstanbul’ da yaşayan biri olarak gittiğim en keyifli, en lezzetli balık restoranının Ankara’da olması şaşkınlığını yaşıyorum.

Cem Öz 13 Kasım 2018 03:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye’ ye bir Ankarali olarak cok sefer gittim. Her seferinde de memnun kaldim. Ankara’ nin acik ara en iyi balik restoranlarindan biri oldugunu soyleyebilirim

Hakan Bildi 30 Ekim 2018 15:40
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye’ye yaklaşık 2 yıl önce gittim. Gitme sebebim de yine Vedat Bey’in programındaki eleştiri ve övgüleri üzerineydi.
İlk olarak içerinin ambiansını çok beğendiğimi belirtmeliyim. Oldukça lüks ve şık bir ortam.
Servis kalitesine gelecek olursak, direkt olarak bir garson gelerek size kendisini tanıtarak gün boyunca kendisinin sizle ilgileneceğini belirtiyor. Bu benim çok hoşuma giden bir ayrıntı oldu. Ayrıca size taze ve güne özel lezzetler hakkında da bilgi vermesi cabası. Ürünlerin lezzetine ve sunumuna gelecek olursak, başlangıç olarak avokadolu karides, ahtapot ve levrek marin tattım. Hepsi de son derece lezzetliydi. Ana yemek olarak da deniz levreğini tercih ettim ve ondan da son derece memnun kaldım. Sonuç olarak, şık ve kaliteli bir akşam yemeği yemek istiyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

İlkay Civelek 28 Ekim 2018 17:17
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Aşırı tavsiyeler ve dolayısıyla yüksek beklentilerle gitmeme rağmen, balık yemek istediğimde aklıma Ankara’yı getirebilecek kadar beğendiğim bir restaurant.

Osman Okur 26 Ekim 2018 14:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye gerçekten iyidir.

Fırat IŞIK 25 Ekim 2018 21:17
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her zaman aynı lezzet ve kaliteli servisi bulduğum yegane yerlerden biri.