Trilye’nin sahibi, değerli Süreyya Üzmez Bey bu işi sevmenin ötesinde inanarak yapıyor. Amatör ruhunu koruyor. Onun işletmecilikten de önde gelen misyonu denizlerimize sahip çıkılması. Bu amaçla denizlerimizde balıklarımızın çoğalması, tanıtılması ve avlanma bilincinin yerleşmesi onun için lokantanın karlılığından önemli.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Balık çeşitleri

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Çankaya Mahallesi, Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 32, 06680 Ankara

Telefon:
İnceleme Ekle

10İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Osman OKUR 18 Şubat 2019 16:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten başarılı bir işletme…

Mustafa yarar 1 Aralık 2018 12:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ankara’nın en iyisi, Türkiye’nin en iyilerinden biri. İnanılmaz güzel ve taze ürünler Türkiye’nin dört bir yanından geliyor. Mezeler, yemekler, tatlılar hepsi birbirinden lezzetli ve yaratıcı, sunumlar ise efsane. Hizmet ve ambians ise 1. sınıf. Fiyatlar biraz yüksek görünebilir ancak bu kalite ve hizmete göre makul seviyede tutulduğunu düşünüyorum. Hele ki İstanbul fiyatları ile karşılaştıracak olursak gayet makul.

Oburcuk 28 Kasım 2018 13:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Okuduğumuz birçok olumlu yorum sonrası ziyaret ettiğimiz Trilye övgüyü hak ediyor. Avokadolu karides gibi değişik tadlar deneyimleyebileceğiniz restoranda gerek mezeler gerek balıklar oldukça taze, özenle hazırlanmış. Ankara’da güzel balık yiyebileceğiniz restoranlarda ilk sırada geliyor. Olumsuz sayılabilecek yanları hafta sonu özellikle belli bir saat sonrası iç mekanın fazla kalabalıklaşması ve sakin, huzurlu atmosferinin bozulması. Fiyatlarının da İstanbul boğazında bulunan başarılı balıkçılarla benzer olduğunu üzülerek belirtiyorum.

Cem Aysoy 20 Kasım 2018 14:28
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her gittiğinizde farklı bir lezzet bulabileceğiniz, her şeyin birinci sınıf olduğu ahlaklı bir mekan.

Hande Karaege 15 Kasım 2018 14:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Süreyya beyin masa masa, kişi kişi her misafiri ile ilgilenmesi personeline de sirayet etmiş. Çok güler yüzlü, çok yardım sever bir personel grubu var. Mezelerin sunumu standart lezzetle tabaklar ile karşılaşacağınızı düşündürse de yediğiniz her şey çok lezeztli olacak. Özellikle ızgara kalamar ve balık Adana.
Bir çok Avrupa şehri dahil İzmir ve İstanbul’ da yaşayan biri olarak gittiğim en keyifli, en lezzetli balık restoranının Ankara’da olması şaşkınlığını yaşıyorum.

Cem Öz 13 Kasım 2018 03:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye’ ye bir Ankarali olarak cok sefer gittim. Her seferinde de memnun kaldim. Ankara’ nin acik ara en iyi balik restoranlarindan biri oldugunu soyleyebilirim

Hakan Bildi 30 Ekim 2018 15:40
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye’ye yaklaşık 2 yıl önce gittim. Gitme sebebim de yine Vedat Bey’in programındaki eleştiri ve övgüleri üzerineydi.
İlk olarak içerinin ambiansını çok beğendiğimi belirtmeliyim. Oldukça lüks ve şık bir ortam.
Servis kalitesine gelecek olursak, direkt olarak bir garson gelerek size kendisini tanıtarak gün boyunca kendisinin sizle ilgileneceğini belirtiyor. Bu benim çok hoşuma giden bir ayrıntı oldu. Ayrıca size taze ve güne özel lezzetler hakkında da bilgi vermesi cabası. Ürünlerin lezzetine ve sunumuna gelecek olursak, başlangıç olarak avokadolu karides, ahtapot ve levrek marin tattım. Hepsi de son derece lezzetliydi. Ana yemek olarak da deniz levreğini tercih ettim ve ondan da son derece memnun kaldım. Sonuç olarak, şık ve kaliteli bir akşam yemeği yemek istiyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

İlkay Civelek 28 Ekim 2018 17:17
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Aşırı tavsiyeler ve dolayısıyla yüksek beklentilerle gitmeme rağmen, balık yemek istediğimde aklıma Ankara’yı getirebilecek kadar beğendiğim bir restaurant.

Osman Okur 26 Ekim 2018 14:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Trilye gerçekten iyidir.

Fırat IŞIK 25 Ekim 2018 21:17
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her zaman aynı lezzet ve kaliteli servisi bulduğum yegane yerlerden biri.