Burayı ilk ‘keşfettiğim’ zaman oldukça salaş bir yer idi. Aradan geçen zamanda çok şey değişmiş… Çok şey kötüye doğru gider, lokantalar popüler olunca değişim olumsuz olur, değil mi? Burada tam tersi olmuş. Şimdi pırıl pırıl, tertemiz ve hijyenik açıdan mükemmel. Değişmeyen et kalitesi ve eti işlemedeki titizlik. Ustalıkla seçilen etler hala zırhla ve bol kuyruk yağlı çekiliyor. Ondan sonra da tepsiye yerleştirilip, odun ateşinde pişiyor. Tabii yanında bol domates, soğan ve sivri biber… Et zırhla çekildigi için dışı iyi pişiyor ama içi sulu kalıyor. Bıçak dokununca dağılıyor zaten. Zor olan tepsi kebabı ile kağıt kebabı arasında seçim yapmak. İlkinde domates-biber salça da var. İkincisinde yok. Ben burun farkıyla da olsa kağıt kebap derim ama siz farklı görüşteyseniz alınmam. Gidip bu güzide müesseseyi deneyin!

Vedat Milor

5

Tavsiyeler:

– Tepsi kebabı
– Kağıt kebabı

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Yeni Camii Mahallesi, Uzun Çarşı Cd. No:154, 31060 Antakya/Hatay

Telefon:
İnceleme Ekle

14İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Gökhan Atila 6 Ocak 2023 20:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sağıroğlu Kasabı çok daha iyi. Burası turistik kalmış.

Ali Karakuş 6 Temmuz 2022 15:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kısa süreli Hatay ziyaretimizde Vedat Bey’in tavsiyesi doğrultusunda gittik. Masaya oturduğunuzda sadece nane geliyor. Menü talep ettiğinizde menü göremiyorsunuz. Bunlar kafamda önyargı oluşturan şeylerden olmuştu. Kişiye özel hazırlandığından ötürü hazırlanması biraz sürse de gelen tepsi kebabı porsiyon olarak doyurucu ve ekmeğin lezzetiyle ekmekten uzak duranları dahi tepsinin dibini sıyırırken bulabileceği lezzetlerden olmuş.

Osman Demir 10 Şubat 2022 19:10
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizin tavsiyeniz üzerine gittim, kağıt kebabı yedim. Hem kebap, hem sunum hem temizlik hem de çalışanların ilgisi çok çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nuray Tümer 2 Ekim 2021 18:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

2021 Ağustos ayında Ziyaret ettim. İlkinde kağıt kebabı ikincisinde tepsi kebabı denedim. İkisi de şahane. Fiyatlar üzmüyor. Açık ayran denenmeli. Farkli bir yerden bakla da getirttiler , denemelisiniz şahane . Humus pek iyi değildi , belki sadece baklanın yanında sönük kaldı bilmiyorum 😊

Canan 21 Eylül 2021 14:50
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hatay’a ilk kez gelenler için Pöç’te tü-Tepsi ya da Kağıt Kebabı yemek oldukça lezzetli gelecektir. Ancak burada bir süre yaşamış ya da ziyaret süresi boyunca farklı lezzetleri farklı mekanlarda deneyenler Pöç’ün vasat bir yer olduğunu anlayacaktır. Son zamanlardaki yoğunluğundan mıdır bilinmez kesinlikle şehrin vasat lezzetlerinden biri haline geldi. Güzel kebap yemek için daha iyi yerler var kesinlikle, özellikle eski yerleşim yeri olan Kışla Sarayda herhangi bir kasaptan sipariş vererek farkı anlayabilirsiniz.

Mehmet 24 Ağustos 2020 07:51
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Uzunlar içerisinde yer alan bu mekan özellikle tepsi kebabı ile öne çıkıyor.Pekçok kez denedim ve sonuç hep aynı. Mükemmel bir lezzet.

Eren 12 Mart 2020 17:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tepsi kebabı ve ayran. Yanında istersen lahmacunu da deneyebilrsiniz. Hatayın değişmeyen çarşı lezzeti. Ne olursa olsun mutlaka uğrayın. 1-2-3, PÖÇ!

İzzet 4 Şubat 2020 12:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tepsi kebabı ve lahmacun çok iyi.Meze yapmaya başlamışlar ama humus olmamış.Yıllardır giderim sadece 1-2 kez umduğum gibi değildi yemekleri…

Cansu 20 Ekim 2019 23:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

5-6 kere gittim hepsinde de çok beğendim lezzeti gayet güzel. Ancak o kadar insana zırhla çekildiğini düşünmüyorum ben. Gözünüzün önünde makinede çekip hazırlıyorlar hemen ama buna rağmen çok lezzetli asla pişman olmayacağınız bir yer.En son dün gittim hatta fiyatlarda gayet makul. 3 kişilik tepsi kebabı 58 tl 1 tabak humus 10 tl 1 tabak cevizli biber 12 tl büyük şişe su 3 tl toplamda 4 kişi 83 tl ödedik. 3 kişilik tepsi kebabı porsiyon olarak o kadar büyük ki 5 kişi bile rahatlıkla doyar onunla.

Buray Türkmen 31 Aralık 2018 14:55
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Antakyalı biri olarak zaman buldukça sık sık gittigim bir yerdi, ortalamanın çok üzerinde bir lezzeti vardı. Uzunca bir sure de bu boyle devam etti. Lakin bu son ziyaretimde gordüm ki artik PÖÇ Antakya için sadece vasatin üstünde bir kasap/restaurant. Kaliteyi hedeflemek yerine nasıl daha fazla kişiye ulasabiliriz kaygısındalar. Açikcası Humus, Ekmek, ve Et’in kalitesi ciddi anlamda düşmüs. Aynı durumu Çınaralti künefede de gormek bir Antakyali olarak çok üzücü

Başak Koçak 8 Aralık 2018 12:35
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bugun Pöç kasapta tepsi kebabı ve lahmacun yedik. Baharatı yagı cok lezzetliydi. Sıcak pideleri ile beraber sunuyorlar. Harika.

Duygu Aydınel 29 Kasım 2018 08:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Birkaç hafta önce burada hem tepsi hem kağıt kebabını denedik, kösele gibi kupkuru ve etin lezzetsiz bir kısmından yapıldığı belliydi. Mevcut talebe kaliteli cevap verebildiklerini düşünmüyorum. En güzel şey ikram olarak gelen bebek roka, tere tabağıydı. Fiyatlar hala makul seviyede.

Ersin Rahatgün 5 Kasım 2018 23:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

2017 de bir kere denedim..tepsi kebabı lezzet tavan..ortam da hatay kalitesine gelmiş denebilir..fiyat kaliteye göre uygun..ayran daha iyi olabilir..

Murat IŞIK 25 Ekim 2018 21:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Antakya’ya gitme sebebi olabilecek bir lezzet. Cumartesi günleri çok kalabalık olduğu için servis uzun sürüyor. Pazar günleri de kapalı olabiliyor. Tavsiyem haftaiçi gidip daha az yoğunlukta bu lezzeti denemeniz.