5

Tavsiyeler:

– Tahinli piyaz
– Köfte

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Altındağ Mh., 166. Sokak 29/A, 07050 Muratpaşa/Antalya

Telefon:
İnceleme Ekle

5İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Eren 21 Mart 2019 21:10
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tahinli piyaz harika, hızlı geliyor diyebilirim. Mutlaka yiyin. Köfteyi tatmaya bile gerek yok gayet vasat tadı. Boyut olarak da küçük üstelik. Çok çok daha iyi köfteler yiyebilirsiniz Antalya’da.

Serdar Ulubeyli 4 Şubat 2019 22:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tahinli piyazi kesinlikle cok cok iyi. Unlu oldugu Antalya bolgesinin standartlarinin da uzerinde bence. Sicak gelmesi onemli bir avantaj. Buraya sadece piyaz yemeye gidilebilir. Porsiyon da tek basina bir kisiyi doyurabilir. Sis kofte acisindan ayni seyleri soyleyemeyecegim maalesef. Kotu degil, fakat dana ve kuzu karisik. Antalyadaki bu tur sislerin anavatani olan Burdur siste %100 kuzu eti kullanilir. Antalyadaki bircok restoran isletmecisi ise (cag kebap yapanlar dahil enteresan bir sekilde) musterilerin talebi dogrultusunda onemli oranda dana eti kullandiklarini soyluyorlar. Bu her ne kadar kisisel zevkler acisindan bir dereceye kadar anlasilir olsa da, yenilen sey ne gercek Burdur sis oluyor ne de gercek Erzurum cag kebabi. Lezzet acisindan da arada buyuk farklarin olmasi boylece kacinilmaz oluyor. Sonucta, Turk insaninin kuzu etiyle imtihani ve arasindaki mesafe de bir vakia olarak ortada duruyor.

Anıl ö 20 Ocak 2019 23:01
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Piyaz harika bir tad. Burdaki de Antalya standartlarında, fazlasının olmadığını düşünüyorum. Şiş, dana etinden, fazla pişmiş ve yavan. Kabağı da Antalya standartlarındaydı. Durum buyken fiyatları ederinin üstü…

Ferhat 3 Ocak 2019 14:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Piyazı gayet güzeldi. Köftesi normaldi. Servis elemanları, kalabalık bir saat olmamasına rağmen ilgisizdi. Tabağımızdan saç teli çıkmasına rağmen özür bile dilenmedi. Beklentilerim yüksekti fakat Arap Nazmi’nin piyazından çok üstte bir tatta değil.

Duskandale 15 Ekim 2018 19:27
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Özellikle tahinli piyazını beğendim. Köftesi piyaza göre yavan kalmış.