Balıkçı Abdullah ürün kalitesi ve pişirmede ülkemizdeki standardın çok üzerinde. Örneğin soğuk mezeler. Bunlar dışında her masaya servis edilen hafif acılı salatalık turşusunun da özenle seçildiğini belirteyim. Diğer takdir ettiğim artıysa burasının adam gibi bir lokanta olması. İnce, uzun ve şömineli bir mekân. Masalarda temiz örtüler ve keten peçete. Kâğıt değil. Dikkatimi çeken bir nokta da tavandaki yelken bezi türü örtüler. Soruyorum nedenini. Sesi emmek içinmiş. Böylece lokanta kalabalık ve gürültülü olsa da karşınızdakini duyabiliyorsunuz. Demek ki sadece kendi sesi ve fikri dışında başkalarının sesini duymak isteyen ve karşısındakine saygı gösteren müşteri kitleleri var. Ne güzel!

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Çiğ izmarit
– Ahtapot bacağı
– Lüfer

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Balıkçı Abdullah, Paşabahçe Mahallesi, Barbaros Cd. Ağaçlık Mesire Yeri Burun Bahçe A B Blok 18/B, 34805 Beykoz/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

2İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Beyhan Demirhan 2 Haziran 2019 22:14
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

1 numarayı ahtapot ızgara ya
2 numarayı domates salatasına verdik

Oburcuk 4 Aralık 2018 20:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Konum, mekan, garsonların dozunda ilgisi, ürünler… Hepsi gayet güzel. Denediğimiz tüm meze ve balıkları başarılı ve özenli bulmuştuk. Fakat ziyaret edeli epey zaman olsa da geriye dönüp baktığımda öne çıkan, diğer başarılı balık lokantalarından üstün kılan bir ürününü ne yazık ki hatırlayamadım.