Müşterisi sosyetik, azıcık onlara taviz vererek eti yağsız yerinden seçiyorlar ama terbiye etmekte ve pişirmekte ustalar, otantik havayı koruyup suşici gibi sterilize ocakbaşı olmamışlar.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Közde patlıcan
– Çöp şiş

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Şehit Muhtar Mahallesi, 28, Bekar Sk., 34435 Beyoğlu/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

3İncelemeler

captcha-input
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Nuri 15 Kasım 2018 13:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu kadar abartılmış çok az mekan vardır istanbul’da. Standart ocakbaşı lezzeti, fahiş fiyata. Bir kere gittim, bir daha gitmeyi de düşünmüyorum.

Merin Sever 29 Ekim 2018 01:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Aslında açık favori mekanlarımdan değildir, ancak çok iyi etler denk geldiği de olabiliyor. Bir ay kadar önce öyle bir kuzu şişe denk geldik ki ortaya tekrar tekrar söyledik örneğin. Ancak her zaman aynı standartta değil. Biraz “fiyakacı” bir mekan. Servisin standardı iyi, ama garsonlarında biraz “satış kaygısı” hissetmek beni geriyor. Fiyatları da bence olması gerekenin biraz üstünde. Yine de hiçbir zaman hayalkırıklığına uğratmıyor. Salatası, ezmesi, köz patlıcanı, nar ekşisinde köz soğanı hep çok güzel.

Barış Çetin 13 Ekim 2018 12:44
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dün akşam Zubeyir’deydim.
Mezelerden patlican ezme, yoğurtlu isot, kebap ve etlerden çöp şiş, ciğer şiş, sebzeli kebap ve tarak yedim. Hepsi cok güzeldi; lezzet ve kalite her zamanki seviyesindeydi.