Müşterisi sosyetik, azıcık onlara taviz vererek eti yağsız yerinden seçiyorlar ama terbiye etmekte ve pişirmekte ustalar, otantik havayı koruyup suşici gibi sterilize ocakbaşı olmamışlar.

Tavsiyeler:

– Közde patlıcan
– Çöp şiş

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Şehit Muhtar Mahallesi, 28, Bekar Sk., 34435 Beyoğlu/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

6İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
erdoğan kalay 10 Şubat 2022 13:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

çok fazla turist dolmadan önce kesinlikle favorilerimdendi. eti mezeleri hala standartın üzerinde ama çok turist doldu,.

Anıl Çandarlı 8 Ağustos 2019 20:16
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Karışık porsiyonu seçerek farklı kebapları denemek istedim hepsi gayet iyiydi. Uyguladıkları marinat sayesinde tavuğu bile lezzetli bir kebaba dönüştürmeyi başarmışlar. Buranın kusuru içkili mekan olma vasıflarının kebap lokantası olma vasfının önüne geçmiş olması. İçki içmek istemediğim bir gün burayı tercih etmem. Servis de biraz yavaş.

Pelin Tatlıcı @yemekicinyasa 29 Aralık 2018 22:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Diğer ocakbaşı kebapçılardan temel farkı gelen müşteri kitlesi diye düşünüyorum. Ancak etlerin kalitesi oldukça iyi. Fiyat bu 2 nedenle yüksek sanırım

Nuri 15 Kasım 2018 13:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu kadar abartılmış çok az mekan vardır istanbul’da. Standart ocakbaşı lezzeti, fahiş fiyata. Bir kere gittim, bir daha gitmeyi de düşünmüyorum.

Merin Sever 29 Ekim 2018 01:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Aslında açık favori mekanlarımdan değildir, ancak çok iyi etler denk geldiği de olabiliyor. Bir ay kadar önce öyle bir kuzu şişe denk geldik ki ortaya tekrar tekrar söyledik örneğin. Ancak her zaman aynı standartta değil. Biraz “fiyakacı” bir mekan. Servisin standardı iyi, ama garsonlarında biraz “satış kaygısı” hissetmek beni geriyor. Fiyatları da bence olması gerekenin biraz üstünde. Yine de hiçbir zaman hayalkırıklığına uğratmıyor. Salatası, ezmesi, köz patlıcanı, nar ekşisinde köz soğanı hep çok güzel.

Barış Çetin 13 Ekim 2018 12:44
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dün akşam Zubeyir’deydim.
Mezelerden patlican ezme, yoğurtlu isot, kebap ve etlerden çöp şiş, ciğer şiş, sebzeli kebap ve tarak yedim. Hepsi cok güzeldi; lezzet ve kalite her zamanki seviyesindeydi.