Çoğu balık çiftlikte yetiştirme. Buna denizlerin kirliliğini ve büyük balıklarda, özellikle Marmara ve Karadeniz gibi denizlerde ciddi cıva sorunu olduğunu ekleyin. Kabuklu deniz ürünleri hemen hiçbir lokantada ya yok ya varsa doğru pişirilmiyor (çok pişiriliyor), ayrıca kabuklu deniz ürünlerimizin en değerli ve lezzetlileri ya ihraç ediliyor ya da halk yemediği için anlayan balıkçı kendisi yiyor. Bu durumda boğazdaki balık lokantalarından iki beklentim var. Mezeler özenli olsun. Balık taze ve deniz balığı olsun ve içi sulu kalarak pişsin. Beklentilerim basit ama bunları bile doğru dürüst karşılayan pek lokanta yok. Uskumru bu mutlu istisnalardan biri.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Patlıcan salata
– Lakerda
– Fesleğenli levrek salatası
– Defne yaprağında pişmiş sardalye

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Anadolu Hisarı Mh., Körfez Cd. No:55, 34810 Beykoz/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

1İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Nevin 24 Ekim 2020 23:41
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Zaman içerisinde kalite, fiyat ve performans dengesinden uzaklaşıp müşterilerinden tek seferlik gelir elde etmeye odaklanan bir işletmeye dönüştüğünü üzülerek tecrübe ettik.
Herhangi bir restauranttaki mezelerin ortalamanın altında sunulması ve porsiyon büyüklüğüne göre değil masada oturan sayısına göre fiyatlandırıldığı bir mekan olması üzücü.