Buranın ekşi maya ekmeği dünya çapında. Sabah çok çok iyi croissant ve morning bun ile kahvaltı edebilirsiniz. Eğer biraz geç vakitte kahvaltı yapacaksanız veya öğle yemeğini sandviç ile geçiştirecekseniz, saat 11:30’da servis edilmeye başlanan sıcak sandviçlerini tavsiye ederim. Dışarıda uzun sıralar olabiliyor.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Ekşi mayalı ekmek
– Croissant
– Morning bun
– Brioche bread pudding
– Idiazabal & Membrillo · lightly smoked sheep cheese with quince jam
– Pecorino & Almond · sheep cheese, almonds, olive oil, lemon, sage
– Pastrami · Zoe’s Meats pastrami, horseradish, mustard, gruyere

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Tartine Bakery, 600 Guerrero St, San Francisco, CA 94110

Telefon:
İnceleme Ekle

3İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Sima 30 Haziran 2023 03:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bademli kruvasanı şu ana kadar yediğimiz en iyi kruvasandı. Peynirli ürünleri de çok lezzetliydi. Best seller ekmekleri olan country ekşi mayalı ekmek gerçekten harikaydı. Servis daha iyi olabilirdi.

Kivanc Bilgin 1 Haziran 2019 03:31
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat beyin tavsiyesi uzerine 2 yil once burda buundum, oturma yeri sinirli ve deginildigi gibi disarda uzun kuyruklar olusmakta. Sade ve cikolatali kuruvasani deneyimledik latte kahve ile birlikte oldukca basariliydi, ben asil sandwichlerini merak ediyordum ama sabah gittimigiz icin servis edilmiyordu.

Cansu Ölmezer 9 Ekim 2018 23:34
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

06.10.2018 tarihinde deneyimleme şansım oldu. Kruvasanı iddialı ve lezzetli buldum. Olması gerektiği kadar fırında kalmış, katları incecik ve çıtır. Tereyağının kokusu çok çekici. Ayrıca, yumuşacık pandispanya arasına passionfruit kremalı, beyaz çikolatalı ve hindiztancevizi rendeli pastasını da başarılı buldum. İşlerini iyi bildikleri belli.