Ciğerin iyi bir ustanın ellerinde ne kadar değerlenebildiğinin en güzel kanıtlarından biri burası. Kuzu yerine süt danası kullanıyorlar.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Ciğer

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Sevgi Ciger Salonu, Şehitlik Mahallesi, İpekyol Blv. Yanyolu No:1, 63100 Haliliye/Şanlıurfa

Telefon:
İnceleme Ekle

17İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Faruk 20 Ağustos 2023 13:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Doğma büyüme urfalıyım. Sevgi ciğer bundan 10 15 sene önce belki çok güzel çok lezzetliydi ancak şuan yerel halktan kimse tercih etmez. Çünkü temizlik yok, müşteri ilişkileri ve müşterilere davranışları çok korkunçtur. Lezzet ise vasat. Tavsiye etmiyorum.

Bedirhan karatajdin 13 Ağustos 2023 15:58
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lezzet ve servis kötüydü. Kesinlikle değmez. Çok daha iyi yerler var. Mekan nasıl listeye girdi anlamıyorum.

cihan mete 18 Mayıs 2023 20:14
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

suruç ta çalışırken devamlı gittiğimiz bir yerdi harika ciğerleri vardı hala özlerim o tadı

Feyza 13 Kasım 2022 14:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Temizlik ve hijyen yok. Lezzet vasatın aslında. Tuvalet ve lababo çok pisve kokuyor, elimizi bile yıkayamadık Bu mekan bu listeye nasıl girdi anlamak mümkün değil.

Menderes 13 Kasım 2022 14:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mekan pislik içinde. İçeri girer girmez tuvalet kokusu gelmeye başladı. Eskiden otogar ve cami tuvaletleri böyle kokardı. Garson ayranı getirirken parmakları ayran kasesinin içindeydi. Bunları kasada dile getirdik sadece kafa sallayıp tamam dediler. Kesinlikle tavsiye etmem.

Batuhan AKBEN 15 Temmuz 2022 09:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Buraya iki kez gittim. İkisinde de kuzu ciğer geldi. Ancak resimlerden gördüğüm kadarıyla dana da kullanıyorlar. Bana denk gelmemesinin sebebi sanırım erken gitmem. Vedat Bey’e de bence özel olarak dana ciğeri vermişler. Ciğerine gelecek olursak, klasik Şanlıurfa usulü ve standartında. Ne yazık ki Adana, Diyarbakır ve Gaziantep gibi toz biber kullanmıyorlar. Bu yüzden de pişirme esnasında ciğer yağını kaybediyor, çabucak kuruyarak tatsızlaşıyor ve ciğere has koku-tat ön plana çıkıyor. Pul biberin mangalda yanmaya müsait olması da ayrı bir dezavantaj. Pul biber kullanmalarına rağmen doğru pişirime seviyesine ulaşmışlar ama dediğim gibi tatsız. Bir ciğer avcısı olarak 7/10 puan verebilirim ki Şanlıurfa’da hiç bir ciğerciye daha fazla vermem. Vedat Bey’e tavsiyem ciğeri toz biber ile pişiren Kahramanmaraş ve Osmaniye’de ciğer denemesi. Ancak kesinlikle sokak kebapçılarında. Çünkü yöresel usül sadece onlarda.

emre göçer 18 Şubat 2022 01:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

3.5 senedir urfadayım, vedat beyden habersiz gidip çok beğenmiştim. yalnız sonraki gidişlerimde (6-7 kere gitmişimdir) farkettim ki bazen kuzu bazen koyun ve çoğunlukla erişkin dana ciğeri veriyorlar. yani standartları yok. ellerine ne geçerse onu pişiriyorlar. yakınında 2 ciğerci var oralara takılıyorum. vedat beyin tweetinde görüp meraktan siteye girdim; kendisine özel yapmışlar belli ki.

Leyla 15 Kasım 2021 21:44
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Temizlik ve hijyen asla yok. Ciğeri en azından bir servis tabağına konulabilir.

Can SARICA 22 Eylül 2021 16:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat Bey, muhtemelen size ozel hazirlamislar burada yediklerinizi. Normal sartlarda yanmis karakuru bir ciger servis eden bir yer burasi. Calisanlari da muthis derecede saygisiz. Burayi tavsiye etmek istediginize emin misiniz?

ahmet 23 Ekim 2019 15:43
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

vedat beye özel hazırlanmış olabilir.bir urfalı olarak.önermem.kalabalık gruplarla defalarca gitmişimdir.damağıma güvenmeme ragmem yanılmış olabilirim.ama yemekten anlayanların hepsimi yanıldı.çok çok iyi yerler var.klasik cigercileri tercih edin.yani çok elit olmasın ama lezetli olsun.cigeri yenilmeyecek kadar kötü degil.ama kuşbaşı asla yemeyin.daha önceleri daha iyilerdi.popüler oldukça bozuldu.dedecan,sporyum,kahke gibi fiyatları az daha yüksek ama çok daha kaliteli yerler var.yada aşağı çarşıyı sorun.herhangibir cigercide çok daha ucuz vasaT OLMAYAN sakatatçılar var.

Murat polat 28 Temmuz 2019 16:53
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu coğrafyada yaşamam münasebeti ile çok fazla gidip geldiğim bir yer ve bir çok yerde ciğer yedim ancak urganda standartı yakalayan en iyi ciğerci diğeri mekanlarda gerçek lezzet gerek fiyat konusunda çöm büyük tutarsızlıklar mevcut

Eylül 4 Nisan 2019 19:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Urfa’da gözünüz kapalı gidip ciğer yiyebileceğiniz çok şirin bir yer.

Büşra A. 27 Mart 2019 18:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çocukluğumdan beri düzenli olarak ciğer yediğim bir yerdir. Henüz lezzetsiz cigerine denk gelmedim. Mekan en az üç kere restorasyona uğradı ama lezzet hiç değişmedi. Üstelik tam bir aile yeri. Bebekler için tahta beşik bile var.

Rıdvan Küntuğ 26 Aralık 2018 09:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

6 yıl kadar önce gittiğimde ciğer soğuk ve kuru gelmişti. Bu puana göre tekrar denemeliyim demek ki.

Çağlar Biber 25 Kasım 2018 14:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Urfada yediğim en güzel ciğerlerden, baharatı terbiyesi kıvamında, gelen ikramlar lezzetli

Mahmut 30 Ekim 2018 03:01
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bölgede bir çok adreste ciger tüketimi var en populer adreslerden biri lezzetlı sunumu havası guzel fakat bolgede bırcok yerde yıne guzel urunlerı tüketebılırsınız.

Ali kaya 27 Ekim 2018 16:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat milor beyefendiye özenerek yapmışlar anlaşılan yoksa anlatıldığı gibi değil