Kentlerimizin sanayi bölgelerinde, sadece öğlenleri açık olan birçok güzel lokanta açılmaya başladı. Hiç reklam yapmadıkları ya da yapamadıkları için adları sanları bilinmeyen bu lokantaları işin erbabı biliyor ve ucuza iyi bir şekilde karın doyuruyorlar. Konya’da sanayideki çok başarılı bir etli ekmekçiyi programda tanıtmıştım. Serenade. Yolunuz düşerse özellikle Konya küflü peynirli pideyi deneyin.

Vedat Milor

4.5

Tavsiyeler:

– Konya küflü peynirli pide

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Musalla Bağları Mahallesi, Elmalı Cd. No:254, 42000 Horozluhan Osb/Selçuklu/Konya

Telefon:
İnceleme Ekle

6İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
HHD 27 Eylül 2021 22:43
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sanırım 10 senedir ara ara etliekmek yediğim bir yer, fakat pandemiden sonra ilk kez gitme fırsatı buldum ve uzun zamandır yediğim en kötü etliekmek ve Mevlana(küflü peynirli) diyebilirim. İç harcı daha az ve tatlar yavandı. Emin olmak için tekrar gideceğim

ferit 1 Mayıs 2019 19:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

etliekmekte bıçak arasında rakipleri vardır yoktur tartışılır ama mevlanada üstüne yok mekan sanayide yer alıyor haliyle salaş. lakin atalarımızın zamanındaki mevlana tadını bir burda yakalayabiliyorum.

Fatih ÜNVER 8 Şubat 2019 23:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Konyalıyım ilk defa burada yeme şansım oldu sırf burada ismi yer alıyor diye denemek istedim fakat umduğumu bulamadım Konyada daha iyi yerlerin olduğunu biliyorum. Hijyen ve iç malzemesi daha iyi olmalıydı hamuru lezzetli.

Ferhat 30 Aralık 2018 09:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir Konya lı olarak etliekmek ve mevlana (peynir et karışık) en iyisini burada yedim. Ve defalarca gittim. Lezzet konusu çok iyi ancak hijyen olayı kötü.

Selim 26 Ekim 2018 19:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu mekan tam da Vedat Milor öncesi ve sonrası farklılaşan yerlerden. İnsan trafiği ve turistik ziyaret arttıkça yavaştan lezzet ödünleri vermeye başladılar ve fiyatlar arttı. Çalışan çocukların kıyafetleri de malesef pislik içinde. Yine de ve halen kıymalı+küflü peynirli pidesi tadılabilir.

Deniz 26 Ekim 2018 17:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Merhaba,öncelikle böyle bir çalışmayı kazandırdığınız için bizlere şahsım adına teşekkür ederim.Nacizane bir önerim olacaktı. Yakın zamanda ziyeret etme şansı bulduğum bir mekan,Konya’da bulunduğum sürede sanayi tatafındaki pidecileri de gitmiştim.Fakat burası etli ekmek işinde son nokta diyebilirim.Bulunduğu muhite göre çok salaş bir atmosferi var hatta yanından geçerken bile buranın ne olduğunu anlamayabilirsiniz bile fakat lahmacunu , küflü peynirli , tulum peynirli başta olmak üzere etli ekmekleri harika.Ziyarette bulunulmasını tavsiye ederim. http://cihanpide.com