Burada önünüze gelen dönerin arkasında yatan emek ve kalite sadece odun ateşinden kaynaklanmıyor. Etin kalitesi… Hiç şoka girmemiş olması… Sonra marinasyonu… Burada iyi bir yoğurt, domates-biber salçası ve karabiber kullanılıyor. Bir de işin püf noktası; taze kuyrukyağı… Sadece dönerin üstünde ve altında değil, aralarında da kullanılıyor. Sonuç olarak, yüzde yüz dana bile olsa kuru değil. Çok lezzetli. Özellikle önümüze gelen ikinci kesim.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Döner

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Şehir Lokantası, Orta Mah., Dr. Ata Giritli Cad. 28/1, 55500 çarsamba/Çarşamba/Samsun

Telefon:
İnceleme Ekle

18İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Sinem 29 Ağustos 2023 19:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Pidesi kupkuru .dönerde hiç güzel degil. Ortaya bir yesillik ikramı bile yok kupkuru pide ve döneri veriyorlar.çalışanlarda zorla çalışıyo gibi ilgisiz ve suratsızlar

Ender Murat GÜN 28 Ağustos 2023 17:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dünya üzerinde yiyebileceğiniz en lezzetli dönerlerden birisi diyebilirim. Benim için en lezzetlisi kesinlikle bu döner.

Kübra 9 Temmuz 2023 17:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çok iyiydi

Semih 5 Mayıs 2023 02:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Söylemeyeyim diyordum ama Çarşamba’ya gittiğimde önce galip ustaya sonra da bu lokantaya uğradık iki kere üst üste gittiğim her tabakta kıl çıkması hiç hoş değildi et kalitesi doğunun eti kadar olmasa da işte elini bir tik özenle seçenek bir çok şehirde bulabileceğiniz döner eti. Yine de hijyene bu kadar dikkat edilmeyen bir yer mi yoksa ikidir benim şansıma mı böyle denk geliyor?

Ziya 13 Ekim 2022 16:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Piyasada öyle dönerciler var ki ismi duyulmamış bu dükkan onların yanına bile yaklaşamaz. Döner kuru ve marinasyonu çok basit. rende havuç ve kıvırcık marul ile döner sunuyorlar. bu listeyi hak etmiyor gerçekten.

Bedri 29 Eylül 2022 14:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dönerin yaprak olmasından başka hiçbir artısı yok. Etin lezzetini alamıyorsunuz. Döner sulu değil üzerine ekstra yağ döküp sulu gösteriyorlar.dönerin yanına marul ve havuç doğrayıp servis ediyorlar. Lavaş taze ve güzel.Marinasyon güzel değil. Galiba işi ticarete dökmüşler.

Hüseyin Akdoğan 26 Ocak 2022 17:52
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yaptığı işe saygısı olan bir işletme,
Döner çok iyi, sulu yemekler de harika.
Bozulmaması dileğiyle. Tebrikler

Metehan Muhammed Torun 9 Ocak 2022 14:59
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Daha iyisini yiyene kadar en iyisi bu .

Muhammed Aksoy 24 Ağustos 2021 17:35
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Döner gerçekten hafif ve çok lezzetli, ayrıca doyurucu niteliğe de sahip bir tabak. Döner yaprak kesimden ziyade daha kısa küçük parçalar halinde kesilmiş. Dana olmasına rağmen Yağ dengesi özellikle çok iyi dönerin kuru olmaması. Soğan,domates ve biber aperatifleri daha farklı kombine edilebilirmiş. Lavaş taze, yumuşak lezzetli. Açık ve özel bir ayran bu tabağa daha da çok yakışırdı. 1974 den beri işleyen bir işletmeye yakışır nitelikte döner

Hasan b. 27 Temmuz 2021 14:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Döneri çok lezzetli, porsiyon doyuruyor, eti seviyorsanız 1.5 söylemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Keşkek muhakkak deneyin..

Ahmet Yunus Keleşoğlu 24 Ağustos 2020 11:08
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Döner, aşçı tabağı, sütlü kadayıf sipariş ettik, sofraya keşkek ikram olarak geliyor. Kötü bir şey yemedik. Döner lezzetli, yağ oranı güzel, porsiyonlar iyi, küçük kesilmiş lavaş ile beraber geliyor, sulu sulu elle yeniyor. Aşçı tabağında kavurma geldi, karadenizdeki güzel örneklerinden. Musakka ve sütlü kadayıf ortalama bir esnaf lokantasında kaliteli malzeme ile yapılmış örneklerinden. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi. 7 kişi abartmadan yedik, 200 lira ödedik, fiyat olarak cazip.

Hasan 10 Ağustos 2020 03:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kaliteli bir döner.

Ahmet Garipoğlu 31 Temmuz 2019 18:59
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dönerini gerçekten sevdim. Yağlıydı kesinlikle dana olmasına rağmen kuru değildi. 1 porsiyon pidesiyle beraber yeterli öncesinde galip ustada pide yediğim için başka bir yemek denemedim ama dönerini çok beğendim. Ancak garsonlar çok kötü, usul, adap pek bilmiyorlar hadi onu da taşra olmasına verelim.

Yunus Emre Köseoğlu 31 Temmuz 2019 16:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yılda 3-4 kez Çarşambaya giderim, her gittiğimde Şehir Lokantasına uğramadan istanbula dönmem. Etin içerisindeki sinirler vs yok denilecek kadar az. Yanlış bilmiyorsam, üzüm suyuyla terbiyesi yapılıyor dönerin. Tadı damakta güzel bir iz bırakıyor. Mutlaka tavsiye ederim.

Ali Burak Öncül 23 Temmuz 2019 16:45
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Esnaf lokantası kültürünü yaşatan bir mekan. Döneri danadan olmasına rağmen kuyruk yağı sebebiyle sulu ve gayet lezzetli. Fakat dönerin usta tarafından el ile döner bıçağı kullanılarak değil de elektrikli makineyle kesilmesi bence olumsuz bir durum. Çünkü dönerin daha kalın kesilmesine sebep oluyor ve gerçek bir esnaf lokantası döneri olmasının dışına çıkıyor. Biraz sert gelmesi dönerin ikinci yarısına yetişmemizden dolayı da olabilir. Döner lezzetli ve sulu. Eminim ikinci kesim daha lezzetli olacaktır. Bir daha deneyeceğim. Kuru fasulyesi lezzetli. Tas kebabının ve Bolu kebabının da lezzetleri iyi denebilir fakat bilhassa tas kebabının eti sanırım but eti olmasından ve büyük doğranmasından ötürü bence olması gerekenden sertti.

Cem K 25 Mart 2019 18:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Samsun’a her gidişimizde mutlaka döner yemek için uğrarız. Lezzetini bozmamalarını diliyorum.

Boray Köknel 29 Ekim 2018 19:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Galip Ustanın pidesini yedikten bir gün sonra yola erken çıkmayıp öğle saatini bekledik bu döneri yiyelim diye.. Vedat Bey detayları yazmış zaten… Ben şu kadarını söyleyeyim, benim gibi yağlı sulu döner sevenler için bu yönüyle güzel bir döner. Ancak dana etinden oluşu sebebiyle epeyce sert. Keşke bir miktar kuzu ekleseler. (Bu arada, döner dışında da yemek yapan bir esnaf lokantası burası.. Keşkek yedik, güzeldi. Demediğimiz musakka ise bir felaketti ! İçindeki soğanlar imam bayıldının soğanı gibi diri kalmıştı.

Levent Akaydın 26 Ekim 2018 14:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavsiyeniz üzerine karadeniz seyahatimizde uğradık, çok beğendim tadı hala aklımda