Hem malzeme kalitesi hem kullandıkları un ve açılma şekli çok hoşuma gitti. İyi bir tereyağı kullanmışlardı. Kıymalı pidedeki kıyma güzeldi, soğanı kıvamındaydı. Pide kıtır idi ama kösele gibi sert değildi. Belli ki bu işe uygun bir fırınları var. Kavurması özellikle hoşuma gitti. Tam sevdiğim gibi hafif yağlı idi. Çok lezzetli. İstanbul’da çok daha iyi pideler var ama o bölgedeyseniz tercih edilebilir.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Kıymalı pide
– Kavurmalı pide

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Merkez Mahallesi, Sarıyer Deresi Sk. 19/A, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

13İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Gorkem 14 Ağustos 2023 14:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Efsane

Kamer 21 Mayıs 2023 23:16
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Samsun’luların olarak pide konusundaki hassasiyetlerini Vedat hocam çok iyi bilir. Ben de bir Samsun’lu olarak hocama İstanbul Feneryolu’na yakın olan ”Şevket’in Yeri Samsun Pidesi ”ni şiddetle tavsiye ediyorum. Bu sayfada böyle bilinmeyen ama mükemmel lezzetteki yerleri daha çok görmek isterim.

Halenur Türk 11 Mayıs 2023 13:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat bey merhaba ,

Karadeniz pidesinin en önemli lezzeti olan tereyağ yerine katı margarin kullanılmıştı. Biz Ramazanda iftar için tercih etmiştik. 2 Nisan 2023 pazar akşamı yaptığımız tercihler geç geldi ve katı margarinle yapılmıltı. Ayrıca kıtır değil yumuşaktı. Ramazanda iftara yetiştirmek için yanlışlıklar olabilir tabi ki ancak margarin yağ çok belirgindi. (Benzinliğin orada yedik)

Teşekkürler

Canberk 22 Temmuz 2022 18:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Olması gerektiği gibi

ilhan Şahin 25 Mayıs 2022 22:43
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

çayırbaşı benzin istasyonunun arkasındaki pidebana gittik, masalar kirli garsonlar siparişi alırken yüzü sirke satıyor, lezzet de çok iyi değildi. yanlış yere mi gidiyoruz, birde merkezde varmış hangisi gerçek pideban bilmiyoruz. destek lütfen
teşekkür ederim.

Ozan 20 Mart 2022 10:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sariyer’in Merkezinde olan restaurant’a gittik. Daha iyi pide yememis olabilirsiniz, guler yuzlu ve anlayisli insanlarla karsilastim gercek esnaflar. Dönerinden bahsedilmemesine sasirdim Odun atesinde ve gayet lezzetlidi. Bu arada sizi paketleyip göndermiyorlar fiyatlari kabul edilebilir

Enes 7 Ekim 2021 08:40
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Esnaflık olarak çok kötüydüler. Servis hızı ve öncelik sırası, müşteri ile ilişki vasat altıydı. Tavsiye üzerine gittik ama büyük konuşmak gibi olmasın bir daha kapısının önünden geçmeyi düşünmem. Lezzet olarak ise vasattı. fakat diğer tüm kötü yönler lezzeti bastırır ve yediğiniz yemekten keyif almazsınız.

Zeki Tanrikulu 13 Aralık 2019 00:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hem yemekleri, hem musteri hizmeti, hem temizlikleri hemde hic degismeyen esnafcilik anlayislari ile sadece lezzetli yemekleri olan bir restorant degil bence ornek bir isletme. Fiyatlari da gayet makul. Bu tarz yerler az kaldi Istanbulumuzda.

Evren Uzgel 5 Ekim 2019 15:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Pidesi ve yemekleri lezzetle olmakla beraber personelin büyük kısmı öz Karadeniz otobüsünden o gün inmiş izlenimi veriyor.

M. Raşit Kömürcü 24 Temmuz 2019 23:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çıtır ama kupkuru olmayan pideleri gerçekten güzel, Sarıyere yolumuzu özellikle düşürüyoruz yemek için 🙂 fiyatları da makul, tavsiye edilir.

Volkan A. 17 Şubat 2019 19:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Merkezi bir yerde. Esnaf lokantası tarzında. Fiyatlar oldukça makul. Kalabalık olmasına rağmen servis yapar garsonlar iyi niyetle yetişmeye çalışıyorlar. Et şiş çok yumuşak ve lezzetliydi. Pideler orta seviyeydi. Bence pideci sadece pide satmalı hem pide hem herşeyci olmamalı. Ama genel olarak vasat üstü diyebilirim.

Mahmut 30 Ekim 2018 03:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bölgenin en populer restaurantlarından birisi pidesi akılda kalıcı lezzetli ve kaliteli. pide üzerine kurulmuş en dogru adreslerden birisi. Bölgede bir çok alternatifin onunde.

Pelin Tatlıcı 29 Ekim 2018 09:08
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Pidesinin iyi olduğunu herkes biliyor ancak karadeniz yemeklerine, özellikle hamsili pilavına yer ayırmalısınız. karalahana çorbalarına ben paça çorbasının etindeb koydurup içiyorum ve değişik lezzetleri sevenlere tavsiye ederim.