Hem malzeme kalitesi hem kullandıkları un ve açılma şekli çok hoşuma gitti. İyi bir tereyağı kullanmışlardı. Kıymalı pidedeki kıyma güzeldi, soğanı kıvamındaydı. Pide kıtır idi ama kösele gibi sert değildi. Belli ki bu işe uygun bir fırınları var. Kavurması özellikle hoşuma gitti. Tam sevdiğim gibi hafif yağlı idi. Çok lezzetli. İstanbul’da çok daha iyi pideler var ama o bölgedeyseniz tercih edilebilir.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Kıymalı pide
– Kavurmalı pide

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Merkez Mahallesi, Sarıyer Deresi Sk. 19/A, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon:
İnceleme Ekle

5İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Evren Uzgel 5 Ekim 2019 15:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Pidesi ve yemekleri lezzetle olmakla beraber personelin büyük kısmı öz Karadeniz otobüsünden o gün inmiş izlenimi veriyor.

M. Raşit Kömürcü 24 Temmuz 2019 23:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çıtır ama kupkuru olmayan pideleri gerçekten güzel, Sarıyere yolumuzu özellikle düşürüyoruz yemek için 🙂 fiyatları da makul, tavsiye edilir.

Volkan A. 17 Şubat 2019 19:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Merkezi bir yerde. Esnaf lokantası tarzında. Fiyatlar oldukça makul. Kalabalık olmasına rağmen servis yapar garsonlar iyi niyetle yetişmeye çalışıyorlar. Et şiş çok yumuşak ve lezzetliydi. Pideler orta seviyeydi. Bence pideci sadece pide satmalı hem pide hem herşeyci olmamalı. Ama genel olarak vasat üstü diyebilirim.

Mahmut 30 Ekim 2018 03:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bölgenin en populer restaurantlarından birisi pidesi akılda kalıcı lezzetli ve kaliteli. pide üzerine kurulmuş en dogru adreslerden birisi. Bölgede bir çok alternatifin onunde.

Pelin Tatlıcı 29 Ekim 2018 09:08
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Pidesinin iyi olduğunu herkes biliyor ancak karadeniz yemeklerine, özellikle hamsili pilavına yer ayırmalısınız. karalahana çorbalarına ben paça çorbasının etindeb koydurup içiyorum ve değişik lezzetleri sevenlere tavsiye ederim.