Niyazi Kesim çok iyi Bafra usulü pideler yapan bir yer. Ne var ki şubeleşmeyi tercih ederek adına gölgesine düşürmüş. Burada tavsiye edilen yerinde ise çıtır çıtır, enfes pideler yiyebilirsiniz. Hamuru kalitesi üst düzey, manda peynirli pideleri ise eşsiz.

Tavsiye Ekibi 

Not: Henüz Vedat Milor tarafından ziyaret edilmemiştir.

Tavsiyeler:

  • Kıymalı pide
  • Manda peynirli pide
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Çilhane Mahallesi, Belediye Cd. No:2, 55400 Bafra/Samsun

Telefon:
İnceleme Ekle

13İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Lokman 26 Kasım 2023 13:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kıymalı ve manda peynirli pideyi denedim. Tuzsuz ,aromasız,sert hayatımda tattığım en lezzetsiz pidelerdi. Müdürünede ilettim. Yemeği yiyemeden işletmeden ayrıldık. Kesinlikle 5 üzerinden sıfır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ortamı lüks yapmışlar ama hem pahalı hem sıfır lezzet bir restorant.

İrem baştürk 18 Temmuz 2023 17:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Okadar kötüki besin zehirlenmesi geçirdik ailecek lezzet ve hizmet berbat

Tufan 19 Haziran 2023 09:42
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Samsun’a varır varmaz ilk yaptığım iş Bafra yolu üzerindeki benzinlik yanında bulunan şubesinde bafra pidesi yemek olur. Bu lezzeti başka yerde bulmak çok zor. Ayrıca menüsünde pide dışında seçenekler olması arkadaşlar ile gidilmeye de uygun. Tavsiye ederim.

Ahmet Ç. 9 Kasım 2022 15:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Burada yediğim kapalı kıymalı ve kapalı peynirli pideyi ne Samsun’da ne de İstanbul’da yedim. Dört dörtlük lezzet. Anlatılmaz yaşanır :)))

Ayşe Pelin 24 Temmuz 2022 18:34
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Boşuna zahmet etmeyin, hazımı çok zor midenize oturdu. Üstelik gereksiz pahalı şansınızı başka yerde deneyin. Adı var kendi yollardan anlayacağınız.

Selim y. 5 Şubat 2022 10:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hayatımda yediğim en kötü pide listesine 1. sıradan girdi bu mekan. İlk defa Bafra pidesi yedim ve Bafrada bu mekanda yedim ve hem mekana hem Bafra pidesine karşı önyargı oluştu, mekanın fiyat/performans dengesi çok başarısız.

Kadiran Gündüz 4 Şubat 2022 16:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Batıpark subesinde yediğim acık ve kapalı pideler gerçekten lezzetliydi , ortamı da oldukça güzel

Gökhan Onay 19 Haziran 2021 04:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kapalı kıymalı ve köy peynirli pideleri enfes.Hamurun inceligi olsun,citirligi olsun beklentilerin çok üzerinde.Pide uzerinde kullanılan tereyağ özel ve her yerde olmayan kalitede.Acik pideleri bölge için standart kalitede.Servis konusunda da başarılı bir isletme.Ozellikle gidilerek kapalı pidelerini deneyenler çok memnun kalacaklardir.

Ahmet Yunus Keleşoğlu 24 Ağustos 2020 10:41
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Samsun’da bir kaç şubesi olup, merkeze en yakın Batıpark şubesine misafir olduk. Güzel bir bafra pidesi yiyorsunuz. Hamurun çıtırlığı, iç harcının dengesi gayet iyi, çok yağlı geliyor, yağlı yemek istemeyenler öncesinde belirtebilir, benim için yağı da iyiydi. Balık çorbası, domates ya da domates salçasıyla yapılan bir balık çorbasıydı, kremalı balık çorbası bekleyen biri olarak değişik bir deneyim oldu, fena değildi. Açık bir pide de denedik, kötü değil, ama bulunmaz bir tadı da yok. Başka yerlerde de bafra pidesi yedim, kalitesi ve yapım şekilleri ile güzel yapan örneği burası.

TARIK TORUN 11 Ocak 2020 00:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bafradaki ve Samsun’daki restaurantını deneyimledim. Bafradaki restaurantdaki lezzeti Samsun’da bulamadım. Ama hamuru gerçekten çok hafif ve lezzetli.

Cihan Koçak 6 Eylül 2019 00:18
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sabah kahvaltı için gittim biraz ağır bir seçenek oldu ama yarım kıyma yarım köy peynirli aldım. Kıyma soğan ve baharatın uyumu çok iyiydi, peynir manda peyniri ancak tuz seviyorsanız tuzu az gelebilir. Pidelerin çıtırlığı müthiş, üstüne kullanılan tereyağı da müthiş. Ayrıca fındıklı sütlaç aldım ama fındık aşırı kavrulmuş hatta yanmıştı tavsiye etmem. Bir de garsonlar çok ilgisiz. Dükkan bomboş olmasına rağmen oturunca ilgilenmiyorlar, bir sipariş vermeniz için kendinizi paralamanız gerilebiliyor. Fiyatlar kapalı pidelerde 17-23 arası, açık pidelerde ise 27-35 arasında. Ama yolunuz bu civara düşerse hatta biraz uzatarak da buraya gelip lezzeti müthiş pidesini yemenizi tavsiye ederim.

Özcan Akar 16 Ağustos 2019 07:42
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bafra TSO tarafından coğrafi işaret tescili yapılan bafra pidesini açık ara en iyi yapan restorandır. En önemli bileşenleri olan un, kıyma ve tereyağ tümüyle yöre özgüdür ve ayrıca taş fırın tasarımı bafra pidesine uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu restoranda pide yemeyen, “ben pide yedim” demesin.

selin demir 2 Mart 2019 13:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hayatımda yediğim en lezzetli, en içi dolu pide Bafra pidesi.