Niyazi Kesim çok iyi Bafra usulü pideler yapan bir yer. Ne var ki şubeleşmeyi tercih ederek adına gölgesine düşürmüş. Burada tavsiye edilen yerinde ise çıtır çıtır, enfes pideler yiyebilirsiniz. Hamuru kalitesi üst düzey, manda peynirli pideleri ise eşsiz.

Tavsiye Ekibi 

Not: Henüz Vedat Milor tarafından ziyaret edilmemiştir.

Tavsiyeler:

  • Kıymalı pide
  • Manda peynirli pide
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Çilhane Mahallesi, Belediye Cd. No:2, 55400 Bafra/Samsun

Telefon:
İnceleme Ekle

4İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
TARIK TORUN 11 Ocak 2020 00:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bafradaki ve Samsun’daki restaurantını deneyimledim. Bafradaki restaurantdaki lezzeti Samsun’da bulamadım. Ama hamuru gerçekten çok hafif ve lezzetli.

Cihan Koçak 6 Eylül 2019 00:18
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sabah kahvaltı için gittim biraz ağır bir seçenek oldu ama yarım kıyma yarım köy peynirli aldım. Kıyma soğan ve baharatın uyumu çok iyiydi, peynir manda peyniri ancak tuz seviyorsanız tuzu az gelebilir. Pidelerin çıtırlığı müthiş, üstüne kullanılan tereyağı da müthiş. Ayrıca fındıklı sütlaç aldım ama fındık aşırı kavrulmuş hatta yanmıştı tavsiye etmem. Bir de garsonlar çok ilgisiz. Dükkan bomboş olmasına rağmen oturunca ilgilenmiyorlar, bir sipariş vermeniz için kendinizi paralamanız gerilebiliyor. Fiyatlar kapalı pidelerde 17-23 arası, açık pidelerde ise 27-35 arasında. Ama yolunuz bu civara düşerse hatta biraz uzatarak da buraya gelip lezzeti müthiş pidesini yemenizi tavsiye ederim.

Özcan Akar 16 Ağustos 2019 07:42
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bafra TSO tarafından coğrafi işaret tescili yapılan bafra pidesini açık ara en iyi yapan restorandır. En önemli bileşenleri olan un, kıyma ve tereyağ tümüyle yöre özgüdür ve ayrıca taş fırın tasarımı bafra pidesine uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu restoranda pide yemeyen, “ben pide yedim” demesin.

selin demir 2 Mart 2019 13:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hayatımda yediğim en lezzetli, en içi dolu pide Bafra pidesi.