4.5

Tavsiyeler:

  • Beyran
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Kozluca Mah, Caddesi No:11, 27400 Şahinbey/Tabakhane/Şahinbey/Gaziantep

Telefon:
İnceleme Ekle

7İncelemeler

captcha-input
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Alper Sinan ŞAHİN 4 Aralık 2018 23:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Beyran çorbasını denedim. Biber seviyesi çok fazlaydı, ancak lezzetli biber kullanılmış. İçerisine prinç yakışmamış bence. Fiyatlar yüksek. Kalite gayet iyi

Gurmedoctor 10 Kasım 2018 14:37
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Metanet lokantasında 2012 yılında beyran içme şansım oldu çorba gerçekten çok lezzetli ve doyurucu ancak işletmeciler biraz parayı esnaflığın önüne geçirmişler bu da gerçekten üzücü oluyor sırf bu nedenden bi daha yolum düşse bile gitmem

Ersin Rahatgün 5 Kasım 2018 23:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Beyran tam bir antep spesyali, kuvvetli bir yemek..Her damağa uymaz..Benim için metanette bu deneyim şahaneydi..Fiyat antebe göre normal..Bana göre bi tık pahalı..

Gokce 2 Kasım 2018 02:27
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sabah saat 9da beyran corbasi icmek icin kendimizi buldugumuz yer. Lahmacun da beyran corbasi da harikaydi..

FATİH EROL 31 Ekim 2018 16:53
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Beyran çorbası denilince aklıma ilk gelen yer. Ancak eşim gibi kuyruk yağını çok sevmiyorsanız mutlaka söyleyin. Çünkü bildiğim kadarı ile çorbayı koymadan önce tabağı yağlıyorlar. Lezzeti kadar doyuruculuğu da çok iyi. Sabah aç karnına gitmek gerekir diyorlar. Doğrudur ama bizim zamanımız çok değildi ve öğleye doğru gittik. Kuyruk yağı miktarı azalınca hazmı da gayet kolay oldu.

Murat Güllü 26 Ekim 2018 16:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Belki 20 belki 25 sene olmuştur burada ilk beyran yemeği yiyişim. Yıllardır ekipte bir çok değişiklik oldu, bir çok usta yetişti buradan. Ama lezzet hiç değişmedi. Artık gittiğimde siparişimi soran bile olmuyor. Herkes biliyor ve bir çok müdavimin siparişini de ezbere bilirler. Ayrıca beyranıyla meşhur olan Metanet’in, civar esnaf harici kimseler pek bilmese de kebapları da çok çok güzeldir. Özellikle kıyma dürümlerine bayılırım. Altı ezmelileri de, lahmacunları da, balcan kebapları da, özel siparişle yaptırabileceğiniz sade yağlı alinazikleri de şahanedir. Elleri dert görmesin..

GÖKHAN KOCAOĞLU 26 Ekim 2018 14:27
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

1 yıl arayla 2 kez gittiğim Metanet Lokantası’ndan memnun kaldığımı söylemeliyim. Mutlaka Beyran çorbası için. Gaziantep’te “İyi kebap çatalı dokununca dağılır” diye bir söz var. Ne demek olduğunu burda anlarsınız.