Geçen günlerde çekim için Tekirdağ’a gittiğimizde çarşıda hâlâ güzel köfte yapan bir dükkan keşfettik ve çekim yaptık. Bunun dışında, yine tavsiyeyle küçük bir dükkan olan Abdi’nin köftesini denedik ve beğendim. Olması gerektiği gibi yağlı ve lezzetli bir köfte. Çekim yapmak istedik ancak dükkan sahibi, ailenin küçüğü olduğu için bizi aile büyüğü köftecilere yöneltmek istedi. Eminim Abdi Bey de dayılarından çok iyilik görmüş. Şimdi ‘nankörlük’ etmek istemiyor. Bu arada geleneksel usulde köfte hazırlamaya devam ederek aile geleneğini sürdürüyor. Yolunuz düşerse bir uğrayın derim.

Vedat Milor

4.5

Tavsiyeler:

– Köfte

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Ortacami Mh., Kolordu Cd. No:5, 59030 Merkez/Süleymanpaşa/Süleymanpaşa/Tekirdağ

Telefon:
İnceleme Ekle

2İncelemeler

captcha-input
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Aydın Yıldırım 20 Kasım 2018 21:08
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizin tavsiyeniz ile geçen ay Özcan’lar köfteden beklediğini bulamayan biri olarak bu lokantaya gittim. Sipariş verir vermez köfte önüme geldi, belli ki daha önceden pişirilmiş ve tekrar ısıtılmasan dolayı kurumuş ve dışı yanmıştı. Maalesef her zaman aynı özeni göstermiyorlar. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Mustafa Berk Gökmen 26 Ekim 2018 00:45
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

29 yıllık bir Tekirdağlı olarak son zamanlarda fiyat politikası pahalıya felsefe et fiyatlarından dolayı en leziz Tekirdağ köftesi hala APti amcada.