Ben İmam Çağdaş’ın baklavasını da beğendim ama Koçak ile kıyaslasam burun farkı ile Koçak’ı seçerim. İkisini de arka arkaya denedim ve sonra birer paket evime getirerek hem aynı akşam hem de ertesi gün denedim. İkisi de mükemmel. İkisi de çıtır çıtır. Kullanılan yağlar ve fıstık da mükemmel. Eğer Çağdaş’ın zaten hayranlarındansanız bir de Koçak’ı deneyin derim.

Vedat Milor

Not: Tavsiye Ekibi’nin ziyaretleri neticesinde son dönemde kalitesinde düşüş tespit edilmiştir.

4

Tavsiyeler:

– Baklava

Adres ve İletişim

Adres:

Ali Fuat Cebesoy Bulv., Ş. M. Engin Özdinç Sok. No:3, Şehitkamil/Gaziantep

Telefon:
İnceleme Ekle

9İncelemeler

captcha-input
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Alper Sinan ŞAHİN 4 Aralık 2018 23:15
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tüm ürünlerini denedim. Şeker miktarının düzgün bir seviyede olması. Herşeyin çok taze olması. Kullanılan fıstık kalitesi ve taneli olması. Hayatım da yediğim en iyi baklava çeşitleri. Yaprak şöbiyet tam bir sanat eseri. Umarım kalitesini korur ve bu lezzeti bulabiliriz.

Mutlu Çalışkan 10 Kasım 2018 22:33
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kuru baklava ve normal baklavasını alıp evimize getirdik. Şahsen yediğim en iyi baklava. Antep’te Zeki İnal kaldı tatlısını yemediğim ve baklava konusunda bence en iyisi. Havuç diliminde İmam Çağdaş bir adım önde.

Ersin Rahatgün 5 Kasım 2018 23:35
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat beyin dediği gibi koçak baklava merkezli 9/10 sa imam çağdaş 8 olabilir.. ﹰPopüler olanlar arasında koçak şöbiyette 2. gerisinde zirve bence şuan..Burda en çok özel şöbiyetle dolama tavsiyem..Fiyatlar malum yüksek..

Gokce 4 Kasım 2018 16:16
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bülbül yuvası bence gerçekten çok güzeldi denenmeli.

Mahmut 30 Ekim 2018 02:51
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir çok kez Gaziantep’te baklava deneyimim oldu ve aralarından en önde tercihim koçak oldu. Kaliteli lezzetli ve akılda kalan bir yer. Favori tatlım şöbiyet mutlaka denenmeli.

Pelin Tatlıcı 29 Ekim 2018 10:17
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İstanbuldaki baklavalara göre tabi ki çok iyi ancak Gaziantep’te artık turistik ve seri üretime geçen baklavacılardan olması nedeniyle tercih etmiyorum

Merin Sever 29 Ekim 2018 00:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yerinde değil paketle getirilen baklavalarını yediğim için belki çok isabetli bir yorum olmayabilir ancak aradığımı bulamadığımı söyleyebilirim. Belki de beklentim çok yükselmişti.

Erdem Ertınmaz 27 Ekim 2018 22:59
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İş sebebiyle bir süre antep te yaşayan biri olarak katmer ve şöbiyet önerilerinize kesinlikle katılıyorum baklava içinde koçak ta ve imam çağdaşta yememe rağmen Ayıntap baklavanın kare baklavasını denemenizi öneriyorum saygılarımla

Metin kuş 25 Ekim 2018 22:55
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ben antepe 2 defa gittim imam çagdaş, zeki inal, koçak, elmacı pazarı güllüoglunu denedim en kötüsü koçaktı fıstık kalitesi kötü ve içinden defalarca fıstık kabugu çıktı ve baklava yerken bayıyor ve çamur gibi yerken agzına yapışıyor