Soğanlı lahmacunu tek kelime ile şaheser. Soğanları bıçak kıyması. Zırh ile çekiliyor. Et ile soğan oranı yerinde, kullanılan kuzu eti de çok lezzetli. Herhalde fırınları da lahmacun pişirmek için çok uygun çünkü lahmacun hem iyi pişmiş hem de içi sulu kalmış. İstanbul’da iyi ve çok iyi lahmacunlar yedim ama bu düzeydekini ilk kez Antep’te yediğimi itiraf edeyim.

Vedat Milor

Tavsiyeler:

– Soğanlı lahmacun

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Şekeroğlu mah, Gümrük Cd. Uzun Çarşı No:49, 34200 Şahinbey/Gaziantep

Telefon:
İnceleme Ekle

23İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Esin K 13 Aralık 2022 01:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lahmacunu,Ali nazigi ve kuslemesi çok güzeldi.Bayildik,tavsiye ederim.

Oktay Y. 7 Kasım 2022 21:58
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Fazlasıyla abartılmış bir isletme. Garsonlar yüzünüze bile bakmıyor ilgi alaka hiç yok. Özellikle Lahmacun için gittik ancak daha iyisini yiyebileceğiniz bir çok yer var. tadıyla değil sadece ismiyle ön plana çıkıyor.

Barış 16 Ekim 2022 13:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gittiğimizde soğanlı lahmacun yoktu, mevsimsel çıkıyormuş (kışın). Biz de normal lahmacun deneyelim dedik, ancak tadı bana hitap etmedi. Normal lahmacunu bana göre son derece tatsız / lezzetsiz bir lahmacun.

Can 29 Aralık 2020 12:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Baklavaları fevkalede lezzetlidir.Antep’in en lezzetli iki markası arasındadır ve baklavaları ihraç ürünü haline gelmiştir. Ancak ne yazık ki kebapların eski lezzetini koruduğu söylenemez. Hala turistlerin oldukça ilgisini çekse de 10-15 sene önce yediğimiz etin lezzeti yok maalesef.Bunun yanında yılların ustalarıdır, ürünün hazırlanmasında uyguladıkları standartlar , hijyen ve kalite konusunda gösterdikleri özen tüm Antep esnafına örnek olmalıdır. Bu açıdan kendilerine hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

Furkan Öndeş 30 Kasım 2019 15:37
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Havuç dilimi baklavası da çok güzeldir .

Volķan Y 21 Kasım 2019 19:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İnsan seçerek hizmet veriyorlar. Lahmacunun daha iyisini başka şehirlerde yedim. İçerisi dolu olmasına rağmen yer var diyip müşterileri alıp kimseye sormadan yanınıza oturtuyorlar. Buna karşın Kuzu şişi yumuşak ve lezzetliydi. Patlıcanlı kebap ortalama üstü.
Bence tamamen abartılmış bir mekan; sadece ismi ile müşteri çekiyor.

Mutlu kartal 6 Ağustos 2019 20:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lahmacun çok güzel. Ali nazik denenmeli. Çocuklar tavuk yedi, hiç sorun çıkarmadılar. Baklava sıcak geliyor ve ağır değil. Akşam ve hafta içi gittik. Çok kalabalıktı. Ama organizasyon gayet iyiydi. Gecikme olmadı. Sürekli dolup boşaltıyor. Öneririm.

Erkut Bekki 27 Haziran 2019 23:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Herkes baklavasını(Antep içinde daha başarılı işletmeler mevcut) da konuşsa da bence asıl denenmesi gereken lezzet Ali Nazik. Yiyeceğiniz en lezzetli patlıcan olduğunu iddaa edebilirim.Kullanılan yoğurt ve tercihe göre kıyma veya şiş et oldukça lezzetli.Vedat Bey’in aksine lahmacunu Antep seviyesinin oldukça altındaydı.Antep lahmacunun daha başarılı temsilcileri olduğu düşünüyorum. Ambiyansa gelirsel eğer çok güzel bir yapının içinde tarihi ve Antep mimarisini yansıtan bir yer.Başarılı bir işletme ama elde etmiş olduğu şöhreti kadar akılda kalıcı olduğunu sanmıyorum.Fiyatlar makul.

Bülent Çelik 5 Şubat 2019 13:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ali Nazik haricindeki ürünlerin daha iyisini bulmak mümkün. Genel olarak abartılmış bir işletme.

Bertan 25 Aralık 2018 11:43
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Genel anlamda güzel yalnız lahmacun ve soğanlı kebap enfesti.

Fırat 16 Aralık 2018 04:43
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Son yıllarda Antep’te yaşayanlardan ziyade Antep’i ziyaret edenlere hitap ediyor. Yeni müşteri kitlesinin memnuniyet eşiği düşünce adeta yemek fabrikasına dönüşen bu mekanın lezzet kalitesi de düştü.

Abdullah yıldız 7 Aralık 2018 23:12
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gaziantep’te bugün İlk olarak imam çağdaşa geldim sizi tavsiyeniz üzerine önce soğanlı lahmacun yedim gayet iyiydi ama bir şahaser değil ama Ali nazik (şişten) benim için tam bir şaheserdi baklavalara gelince finalde bi kare baklava bi midye yedim baklava gayet iyiydi ama midye orta segment beklentimin altında kaldı ama yine de imam çağdaş Antep’e giden için vazgeçilmeden gidilecek bi yer

Alper Sinan ŞAHİN 4 Aralık 2018 23:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Normal lahmacun, Soğanlı lahmacun, Alinazik, Karışık kebap ve Tatlıları denedim. Soğanlı lahmacun gerçekten şaheser ancak normal lahmacun o kadar iyi değil. Alinazik ve patlıcan kebabı çok iyi sebebi ise çok iyi bir patlıcan kullanılması. Tatlı kalitesi bence iyi seviyede nedeni şeker seviyesi makul ve fıstıkların taneli oluşu. Fiyatlar biraz yüksek, bu kadar yoğun bir müşteriye sahip iken fiyatları bu seviyede tutulması yanlış.

Necip Yürekli 20 Kasım 2018 21:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ali Nazik hariç bütün ürünlerin daha iyisini bulabilirsiniz. Birçok üründe Gaziantep halkının ilk tercihi olduğu kanaatinde değilim, isminden ötürü şehre gelen turistler tarafından tercih ediliyor daha çok.

Ersin Rahatgün 5 Kasım 2018 23:29
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İmam Çağdaş özellikle birkaç yıldır fabrikasyon seviyede lezzet veriyo bana..En son 2017 sonbaharı gittim..Merdiven altı yada butik tabir edeceğim mekanlarda imam çağdaşın aşamadığı barajı aşan lezzette lahmacun ve yoresel kebaplar yedim..Fiyatlar burda turistik düzeyde..

Gokce 4 Kasım 2018 16:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

ali nazik deneme fırsatım oldu.kuşbaşı etli istemiştim et sinirliydi bu biraz üzdü fakat yine de yediğim en güzel ali nazik diyebilirim

FATİH EROL 31 Ekim 2018 16:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Antebe giderken hemen hemen herkes İmam Çağdaş’da yemelisin diyordu. Özellikle Kuru Baklava için. Ancak eşimle birlikte en çok Lahmacunlarını sevdik istediğimiz kıtırlıkta ve acılıkta geldi. Bunu bulmak gerçekten çok zor. Biz gittiğimizde servis hızları da oldukça iyiydi. Lahmacun için servis hızı çok önemli. Çünkü kıtırlığının gitmemesi gerekiyor. Ne kadar lezzetli olsa da hamur gibi geliyor insana. Tatlı ve kebapları Antep ortalamasında diyebilirim ama kebap için değil lahmacun için giderim. Değerlendirmemi özellikle lahmacun üzerinden yapıyorum. Kolay gelsin.

Mutlu Çalışkan 30 Ekim 2018 15:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Geçtiğimiz hafta sonu buraya geldik. Adana ve Gaziantep’e bir nevi lezzet turu yaparken aklımda olan tek mekan burasıydı. Sanırım 3 günlük tatile denk geldiği için bütün gün önünde sıra vardı. O yüzden servis konusuna değinmeye bile gerek yok. Sanırım bu kalabalık yüzünden yemek kalitesi de etkileniyor. Önden istediğim lahmacun ılık geldi ama lezzet olarak yediğim en iyi antep usulü lahmacunlardan birisiydi. Üzeri kuşbaşı etli ali nazik istedim; eşim de küşleme aldı. Etler karışıktı: yarısı yumuşak yarısı çiğneten sertlikteydi. Tuzlu yiyemeyenler küşleme ile şoka girebilir. Gavurdağı salatadaki zeytin yağının aroması benim gibi egeliyi bile kıskandırdı. Sonunda istediğim havuç dilimi ise harikaydı.

Pelin Tatlıcı 29 Ekim 2018 09:01
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Antep’te ilk tercihim İmam Çağdaş olmaz. Ancak iyi servisle, düzgün ortamda Antap mutfağını yiyeceğiniz en iyi alternatiflerdendir.

Beril 28 Ekim 2018 21:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Patlıcan kebabı çok güzeldi.

Selin 28 Ekim 2018 21:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Fındık lahmacun, altı ezmeli kebap ve kuş başı ali nazik çok lezzetliydi. Diğer restoranlara göre sayıca daha çok hizmet sağlanıyor olsa da kalitesi hala çok iyi. Özellikle lahmacunu farklı yerlerde de denedik ancak en çok beğendiğimiz buradaki oldu.

Ogün Cengiz 22 Ekim 2018 06:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Burada lahmacun ali nazik ve baklavadan başka hiçbir şey yememek lazım çünkü geri kalanı antep ortalamasının çok altında

Ercan 21 Ekim 2018 18:42
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lahmacunu oldukça basarılı ancak bir cok yerin aksine salata ücretli ve ikramı yetersiz