Seneler içinde düşüş gösteren, eski kalitesini yakalayamayan çok yer gördük. Eco’nun Yeri son gidişimden bu yana ne şekilde evrildi bilemiyorum ama bildiğim bir şey var: zamanında burada yediğim Adana kebap şu ana kadar yediklerim arasında en iyisi. Yalnız bir uyarıda bulunayım. Ambiyans arayanlardan ziyade sadece iyi yemek arayanlara tavsiye ederim. Mekan hayli salaş.

Vedat Milor

5

Tavsiyeler:

– Kaburgadan kuzu şiş
– Adana kebap

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Eco'nun Yeri, Levent Mahallesi, Sümbül Sokak, 01310 Yüreğir/Adana

Telefon:
İnceleme Ekle

11İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Ercan 1 Mart 2020 17:11
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir Adanali olarak bu yedigim kebapsa digerleri ney dedigim bir kebap yedim. Muhtesemdi. Her gun gitmemek icin kendimi zor tutuyorum 🙂 Eco beyin oglu da biraz muhabbet acinca cok guzel ilgi gosterdi. Keske biraz daha profesyonel davransalar da yaptiklarinin degeri anlasilsa. Baskalarinin dedigi ambiyans problemleri disinda yan lezzetler biraz eksik ve tutarsizdi. Ilk gittigimde cok guzel bi ev ayrani ictim ama ikinci de biraz eskimisti bitiremedim.

Mete 29 Aralık 2019 14:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavsiye üzerine gittim.hayatimda yediğim en kotu kebapti.

Ali Ciğer 2 Eylül 2019 22:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat beyin ziyaretinden sonra anne ve babamı alıp gittim, bizimkiler biraz titizdir, ortam çok salaş olunca annem mutfağı görmek istedi ben götürdüğümden pırıl pırıl falan diye anlatırken mutfağa daldık aman Allahım salata yerde leğenin içinde vs pek iyi değildi, sadece kuşbaşı getirin dedik yedik kalktık, iyi Bi gün değildi

Şahin Gültekin 31 Temmuz 2019 14:31
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Adana yedim buradaki yorumları okuyup. Kendi değerlendirmeme gelince. Adana kebabı lezzet olarak ortalama üstü. Yanında gelenler maalesef kötü. Salata bayat, Adana yanında gelen nane, maydonoz vs. pörsümüş geldi. Közlenmiş domates, biber iyi. Hijyen benim için önemli değil lezzet önemli. Hijyen takıntılı biri iseniz hiç gitmeyin. Genel olarak gidilir mi? Gidilir, ama büyük beklenti ile gitmeyin benim gibi. Ama adana ya yolunuz düşmüşse bir uğrayın derim.

Murat polat 28 Temmuz 2019 01:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Zaten bu siteye aşinayım buradaki tazıya istinaden uğrayıp gerçekten de daha evvel bu kadar güzel bir Adana yemedim… ayrıca servisin bitmesine rağmen sırf dışarıdan geldiğimizi anlayınca tekrar ateş yakıp serviste bulunması da cabası gidecekler tavsiyem 3 ten sonraya kalmamaları ve önce bir telefon ile atamaları …

Burak A. 4 Temmuz 2019 19:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tek kelimeyle mükemmel bir Adana yedik. Burada yedikten sonra başka hiçbir yerde Adana Kebap yemek istemiyorum. Ayrıca esnaflıkları için de 5 yıldız.

Sedat Sezer 29 Haziran 2019 17:52
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yıllar önce Vedat Bey’in televizyon programına çıktığında izlemiş ve soluğu 1 ay sonra orada almıştık. Mekan gayet salaş, lütfen hiç bir beklenti ile gitmeyin. Hatta hijyen gibi takıntıları girmeyin. Ancak bir kebap var, yiyip yiyebileceğiniz en iyi kebap. Yerken kendimi kaybetmişim, ve duman altında kaldığımda kendime gelmiştim. Herhalde 3 porsiyon yemişim. Açık ara kebap severlere tavsiye olunur.

Arif 22 Nisan 2019 21:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Rehberde görmem sebebiyle uğradım. Adana ve kuşbaşı söyledik. Benim hayatımda yediğim en iyi adanaydı. Yağı , baharatı , ağızda dağılması süperdi. Şiddetle tavsiye edilir.

Betül Yüksel 26 Aralık 2018 08:12
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat Milor tavsiyeleri gittiğim yurt dışı ve yurt içi şehirlerinde uğrak yerim oldu. Adana’ya gelince tavsiyesine uyarak Eco’nun yerinde arkadaşlarla Adana kebap keyfi yaptık, hepimizin ortak görüşü daha önce Adana kebap yememişiz oldu. Yapanların ellerine sağlık, Vedat beye de rehberliği için teşekkürler. Mekan salaş ama kuzinesi ve çalışanların sıcaklığı, misafir perverliği, lezzetiyle harikaydı.

Kerim Erdem 18 Aralık 2018 16:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Adana kebaptan ziyade kuzu şiş öneririm. Kuzunun kalitesini ve yapılan marinasyonu fark edemeyecek bir damak tanımıyorum. Adana kebap da çok güzel ama şehrin diğer güzel mekanlarından kalite ve lezzet olarak çok da bir fark algılayamadım. Mekan epey salaş, ambiyans beklentisi olanlar için kesinlikle tavsiye etmem.

Alpaslan Kuşvuran 25 Ekim 2018 20:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizinle hem fikir değilim ne yazık ki..