Seneler içinde düşüş gösteren, eski kalitesini yakalayamayan çok yer gördük. Eco’nun Yeri son gidişimden bu yana ne şekilde evrildi bilemiyorum ama bildiğim bir şey var: zamanında burada yediğim Adana kebap şu ana kadar yediklerim arasında en iyisi. Yalnız bir uyarıda bulunayım. Ambiyans arayanlardan ziyade sadece iyi yemek arayanlara tavsiye ederim. Mekan hayli salaş.

Vedat Milor

5

Tavsiyeler:

– Kaburgadan kuzu şiş
– Adana kebap

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Eco'nun Yeri, Levent Mahallesi, Sümbül Sokak, 01310 Yüreğir/Adana

Telefon:
İnceleme Ekle

4İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Arif 22 Nisan 2019 21:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Rehberde görmem sebebiyle uğradım. Adana ve kuşbaşı söyledik. Benim hayatımda yediğim en iyi adanaydı. Yağı , baharatı , ağızda dağılması süperdi. Şiddetle tavsiye edilir.

Betül Yüksel 26 Aralık 2018 08:12
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat Milor tavsiyeleri gittiğim yurt dışı ve yurt içi şehirlerinde uğrak yerim oldu. Adana’ya gelince tavsiyesine uyarak Eco’nun yerinde arkadaşlarla Adana kebap keyfi yaptık, hepimizin ortak görüşü daha önce Adana kebap yememişiz oldu. Yapanların ellerine sağlık, Vedat beye de rehberliği için teşekkürler. Mekan salaş ama kuzinesi ve çalışanların sıcaklığı, misafir perverliği, lezzetiyle harikaydı.

Kerim Erdem 18 Aralık 2018 16:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Adana kebaptan ziyade kuzu şiş öneririm. Kuzunun kalitesini ve yapılan marinasyonu fark edemeyecek bir damak tanımıyorum. Adana kebap da çok güzel ama şehrin diğer güzel mekanlarından kalite ve lezzet olarak çok da bir fark algılayamadım. Mekan epey salaş, ambiyans beklentisi olanlar için kesinlikle tavsiye etmem.

Alpaslan Kuşvuran 25 Ekim 2018 20:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizinle hem fikir değilim ne yazık ki..