Burası Metanet Lokantası’ndan ayrılan bir usta tarafından kurulmuş. Yerel insanların özellikle tercih ettiği bir yer burası. Şunu özellikle belirtmek lazım: sabah erkenden gidip, buradaki tavsiyeleri denemek lazım. Aksi takdirde bulmanız mümkün olmayabilir.

Tavsiye Ekibi

Not: Henüz Vedat Milor tarafından ziyaret edilmemiştir.

Tavsiyeler:

  • Beyran
  • Beyin kavurma
  • Ekleme
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Fevzipaşa Mahallesi, Korutürk Caddesi No:36, 27665 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon:
İnceleme Ekle

3İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Necip Hamud 25 Ağustos 2019 19:00
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Cekirdekten yetmek, zanaat sahibi olmak ve bir ise omrunu vermek.. iste bunlarin hepsi harun ustada mevcut. Beyrani sehirdeki tartismasiz en iyisi. Soganli lahmacununun ustune cikabilecek her hangi bir dukkan antepte mevcut degil! Sebzeli lahmacanu cok cok iyi.. kusbasisi haric tum kebaplari efsane. Kellesi eskiden evlerde pisen kadar temiz ve lezzetli. Her seyiyle super bir dukkan. Tek eksisi dogal gazli tas firin kullanmasi o kadar kusur da kadi kizinda bile olur.

Alper Sinan ŞAHİN 4 Aralık 2018 23:24
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Beyin kavurmasını denedim. Gerçekten çok iyi bir lezzet. Diğer ürünlerini deneme fırsatım olmadı.

Murat Güllü 26 Ekim 2018 16:45
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Metanet’teyken de elinden çokça kez beyran yediğim Harun Ustanın kendi dükkanı. Kebapçı Halil Usta’ya yürüyerek 2 dakika mesafededir. Lezzet olarak Metanet’e eşdeğer olan, açıldığı ilk günden bugüne lezzetinde hiç bir değişiklik olmamış güzel bir mekandır. Özellikle pazar günleri saat 10:00’dan itibaren kapıda sıra olmaktadır. Beyin kavurma ve et kavurmaya yetişebilenlerin kesinlikle tatmasını tavsiye ederim. Beyranı da kellesi de paçası da tertemiz dört dörtlüktür. Ayrıca yine Metanet gibi çok harika kebapları vardır. İçerisinde bulunan fırını ile kendi katmerini ve ekmeğini kendisi yapıyor ve Gaziantep’te bir kebapçıda olması gereken tüm standartları karşılıyor. Mevsiminde yenilecek tüm kebaplara şahsen kefilim.