Yöresel yemekleri iyi yapan bir esnaf lokantası burası. Özellikle perde pilavı ve kaburga dolması beğeniliyor. Döner de müşterilerinin beğenisini kazanan yemeklerden. Tavsiyelerin dışına çıkarak da o gün yapılan çok iyi yemekleri keşfedebilirsiniz.

Tavsiye Ekibi

Not: Henüz Vedat Milor tarafından ziyaret edilmemiştir.

Tavsiyeler:

  • Kaburga dolması
  • Perde pilavı
  • Döner
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Karakol Karşısı, Gölcük Mahallesi, 47510 Midyat/Mardin,

Telefon:
İnceleme Ekle

8İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Murat polat 29 Aralık 2022 20:00
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ben şefin tabağını tercih ettim güveç ve diğer tava versiyonları çok başarılı idi … kavurmayı bölgeye göre bir nebze altta bulduğumu söylemek isterim (bence kavurma için Batman Bingöl ve çevrede çok daha iyileri mevcut o sebeple vasat )

SY 16 Ekim 2021 18:22
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Cumartesi 17 gibi geldik. Kapıda kilit vardı. Kapanmış olabilir mi?
Kontrol edip rehberde güncelleme yapmanızı rica ederim.

Gencay Gül 20 Şubat 2021 20:19
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

20 yıla yakındır zaman zaman yemek yeme fırsatı bulduğum ve her seferinde aynı lezzeti bulduğum ender lokantalardan birisi….

Güniz Çalışkan 22 Temmuz 2020 12:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yıllar önceki gezimizde bize yemek ayıran, frig pilavının dibi kalmış diye yenmez orası diye vermeyen eşsiz kibarlıkta işletmecileriyle muhteşem yemekleriyle cihan lokantası sonsuza kadar kalsın isterim 🥰🙏haala anlatıyorum herkese şahane yemek ve davranışlarını🥰🥰🥰çok sevdiğim bir yerdir👏👏👏

Mustafa Çeğindir 26 Şubat 2020 00:51
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Midyatta gezerken şans eseri denk geldiğimiz ve girdiğimiz bir lokantaydı. Girdikten sonra üç arkadaş farklı günlük yemekler sipariş ettik. Yemekleri yerken şöyle bir 10 saniye falan ilk lokmayı sessizce çiğnedik ve yuttuk ardından herkes bu çokk güzel dedi ve sonrasında farkettik ki mükemmel derecede lezzetli bir lokantaya gitmişiz. Servis hizmet ve çalışanların ilgisi iyiydi. Fiyatlarda makul derecede. Midyatta acıktıysanız kesinlikle burayı tercih edin.

Serhat 16 Ocak 2020 21:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bütün yemekleri çok güzel lezzetli hele ki perdeli pilav ve kaburgası ayrıca bir güzel tavsiye ederim,hijyen konusunda çok temiz fiyatları çok uygun

Burak 23 Ekim 2019 20:04
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Beğenmedim, kalabalıktı servis yavaştı ve yemeğim soğuk geldi.

Sibel 28 Haziran 2019 11:48
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Günlük yemekleri de lezzetlidir. Tırnaklı pide ekmeği çok hoş. Salatası, ikramlıkları, güleryüzlü hizmetiyle beğenerek gittiğimiz bir yer. Tadilât yapıldı ve şık bir hal aldı.