Tarihi bir mekan ve bozulmadan bu güne gelebilmiş. Börekleri ile ülkenin gerçek bir gastronomik değeri.

Vedat Milor

5

Tavsiyeler:

– Tüm börekler

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Sinan Mah, Peker Cad, 1255 Sok. Ay İşhanı, 07050 Muratpaşa/Antalya

Telefon:
İnceleme Ekle

7İncelemeler

captcha-input
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Mehmet zeki albayrak 20 Kasım 2018 23:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavsiye ile gittim ancak tam bir hayal kırıklığıydı.güzel diyenlerin ağız tadından şüphe ederim.

Mutlu Çalışkan 10 Kasım 2018 22:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bence yeniden değerlendirilmeli: beş yıldızı en azından lezzet konusunda hak etmiyor. Büyük halamın elinden hakiki boşnak böreği yiyerek büyümüş birisi olarak lezzeti pek iyi bulduğumu söylemem mümkün değil. 2017 yılında yemiş ve fiyat / performans konusunda oldukça zayıf bulmuştum. Yine de tarihi bir mekan olması ve Tevfik beyin hâlâ işin başında olması güzel detay.

selcuk 27 Ekim 2018 18:37
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Eskiden güzeldi gerçekten yediğinizden tat aliyordunuz , şimdi ise bir hüsran diyebilirim.

Altan SARI 27 Ekim 2018 11:42
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten işinde şahane olan bir yer. Peynirlisi de kıymalısı da şahane. Serpme böreğin değil şehirde büyük ihtimalle ülkedeki en iyilerinden.

TAMER B. 26 Ekim 2018 19:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Uzun uğraşlar sonucu yerini bulabildik. Beklentimiz çok yüksekti. Gelen börek belkide hayatımda yediğim en kötülerden biriydi. İç malzemesi hemen hemen hiç yoktu. Hamuru da söylendiği gibi çok ince değildi. Gösterilen ilgi güzel fakat börek yemek için maalesef gidilecek bir mekan değil. Kıymada karabiber boldu ama kıyması çok azdı.

Serdar Köseoğlu 26 Ekim 2018 01:23
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Börekçi Tevfik, Antalyalılar için sadece Antalya’nın değil, Dünya’nın en iyi börekçisidir. Kendimi bildim bileli her sabah Antalyalı müdavimleriyle dolan bu mekanda, ustaların ustası sanatını icra eder.

Aleyna 25 Ekim 2018 22:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

2 defa şans vererek gittiğim bir mekandır Börekçi Tevfik. Börek hamurunun incele mükemmel ve gerçekten emek var, Tevfik amca yaşına göre tek başına uğraşıp yapıyor. 1 porsiyon börek fiyatına göre az ve yetmiyor. Ayrıca kıymalı böreğin içerisinde kıyma çok çok az vardı, maydanozlu börek yedik gibiydi. İlk seferinde Cumartesi günü olduğu için 1 buçuk saate yakın bekledik. Belki acele ile yapıldı malzeme o yüzden azdı vs dedik ve hafta içi sakin bir günde tekrar gittik. Umudumuz vardı ama bu sefer yediğimiz börek daha da başarısızdı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sevgili Vedat Bey’in gittiği zamanlar başarılı olabilir fakat bence artık hiç başarılı değil. Bir daha ne giderim ne de kimseye tavsiye ederim.