Bir yemek işletmesinin küçük kalabilmesi, her ne kadar o yerin istisnasız kaliteli olduğuna işaret etmese de, iyi yemek çıkarmak için büyük bir avantaja sahip olduğuna işaret eder. Burası da 15 metrekarelik küçük bir işletme. O yüzden yer bulamama şansınız çok yüksek! Yemeğe gelirsek, önden küçük pideler ikram olarak geliyor. Dana bonfileyi marine edip, 3-4 gün bekletiyorlar. Daha sonra tereyağı eklenerek, sac kavurmalarını fırında hazırlıyorlar. Bu özenin sonucunda, sizleri lezzetli bir yemek bekliyor.

Tavsiye Ekibi

Not: Henüz Vedat Milor tarafından ziyaret edilmemiştir.

Tavsiyeler:

  • Sac kavurma
User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Hasan Polatkan Blv No:7, 26120 Tepebaşı/Eskişehir

İnceleme Ekle

13İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Mehmet 30 Ağustos 2021 13:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lezzet ve ikramları iyi, fiyatlar biraz pahalı; kredi kartı geçmiyor. Ortam plastik üç masa sandalyeli( dikkat kirilabilir, servis yapan sevimli (!) anne uyarıyor.) yol kenarı, küçük bir aile işletmesi. Oğlu pisiriyor, annesi servis yapıyor; ancak çok nezaketsiz ve sevimsiz insanlar, turşu satabilirler bu güleryüzlülükle. (!) Bu fiyatlari dikkate alarak Eskişehir’de benzer lezzeti bulmak da zor değil, üstelik canınızı da sıkmamış olursunuz.

Aylin Koçer 3 Ağustos 2021 16:53
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

lezzet ve hijyen çok iyiydi özellikle pandemi döneminde içiniz cok rahat yemek yiyebilirsiniz

Sigortacı Coşkun 19 Haziran 2020 14:10
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ben Türkiyenin her yerinde saç kavurma yedim fakat böyle lezzetli bir saç kavurma yemedim. O bonfileyi nereden sürekli buluyorsunuz nasıl güzel dinlendiriyorsunuz vallahi helal olsun. Hele saçkavurmanın yanına gelen o küçük ikram pideler(5 adet falan geliyor) muhteşem. Özellikle taptaze mantar kaşarlısı dillere destan. Sürekli kalitesini üst düzeyde saklayan harika bir mekan emeklerine sağlık ailenin.

Atınç bodur 11 Şubat 2020 17:45
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tadı hala damağımda. Standart bi saç kavurma değil çok üst düzey aşırı memnun kaldım herkese öneriyorum.

Ezgi 17 Eylül 2019 14:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Saç kavurma ve pastırmalı pide çok iyiydi. Serviste nezaket açısından biraz daha özen olmalıydı. Ama lezzet bakımından diyecek yok. Eskişehir’e yolum düştüğünde mutlaka yeniden uğrarım.

Secil Ozkan 24 Temmuz 2019 15:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

bahar pide bizim eskisehir’de kesfettigimiz nadir lezzetlerdendi. ancak bu sevimli aile isletmesinde ne zaman yesek, aksam karin agrisi yasiyorduk. sonrasinda dikkat ettigimde, usta ( baba olan) para ustu verip, paralarla
guzelce hasir nesir olup, ayni ellerle pide yapmaya devam ediyor. ne kadar lezzetli olursa olsun onunden dahi gecilmeyecek bir yer o yuzden.

Gökay 23 Temmuz 2019 22:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten kuşbaşılı pideside Eskişehir de bir numara etlere çok değer verdikleri aşikar.

hasan akgül 8 Temmuz 2019 19:11
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

pide ikramlarıyla gözünüz önceden doyuyor ve pidelerin lezzeti vedat abimizin dediği gibi kıtır ve sulu yanş çok lezzetli fırında odun ateşinde pişen saç kavurmaysa birçok yerde bulamayacağınız bir lezzette

Mustafa 3 Aralık 2018 19:32
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Fazla söze gerek yok herşey mükemmel

Deniz 19 Kasım 2018 17:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Eskişehirli olmama rağmen, bu restoranı bu sitede gördüm. Çok fazla et sevmeyen biri olarak, bakalım burayı sevecek miyim düşüncesi ile Bahar Pide’ye gittim.
Yeni bir yemek deneyeceğimiz zamanlarda, önce eşimin yemesini beklerim. Eşime kavurma gelene kadar, yemek öncesi gelen ikram pidemeri tatma fırsatım oldu. Pideleri çok beğendiğim için; eti beğenmezsem, pideler ile kesin doyarım diyerek beklemeye başladım. Eşim yemeğini herzaman benimle paylaşam biri iken bu kavurmayı tattığında hemen kendine de söyle dedi. Küçük bir tadım gerçekteştirdikten sonra, heyecanla kendime de kavurma sipariş ettim. İtiraf ediyorum, yediğim en güzel kavurmaydı. Et yemekleri konusunda seçiciyseniz, gözünüz kapalı gelebilirsiniz.
Sevgilerimle,

Onur Erşen 16 Kasım 2018 14:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mekanda bir tane 4 kişilik, iki tane de 2 kişilik masa var. Taşfırındçın başında Kozan usta veya oğlu duruyor, servisi ise Kozan ustanın eşi yapıyor. İşletmede pşde çeşitleri ve sac kavurma var. Kasım 2018 itibariyle sac kavurma 45, karışık pşde 22,50 TL, fiyata istediğiniz herhangi bir içecek dahil. Kullanılan şarküteri ürünleri oldukça kaliteli ve markalarını oturduğunuz yerden görebilirsiniz. Yine kullanılan etten, salatadaki domatese kadar ürünlerin menşeiini anlatıyorlar. Sac kavurma isteyenlere malzeme durumuna göre 4 veya 5 çeşit minik pide ikram olarak geliyor. Pideler kıtır kıtır ve çok lezzetli, sac kavurma ise dana bonfile, kuzu eti sevenleri biraz üzebilir ama kesinlikle denemeye değer kalitede. Fiyatlar Eskişehir ortalamasının üzerinde ama Eskişehir’de bulunan mekanların öğrenci odaklı ve nispeten kalitesiz malzeme kullandığı düşünüldüğünde bunun nedeni anlaşılabilir. Kaldı ki bu kalitede bir ürünü başka bir şehirde bu fiyata bulmak pek mümkün değil.

Kemal ISIN 4 Kasım 2018 23:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sitedeki değerlendirmeleri okuduktan sonra bugün gitme fırsatı bulabildim. Sac Kavurma ve Kıymalı pide denedim, her ikisinin de lezzeti tek kelimeyle muhteşemdi. Eskişehir’e gelecek birine çibörek yemeden önce buraya gidip kavurma ve pide yemeyi öneririm.

Ali Merdanoğlu 28 Ekim 2018 18:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sadece bonfile den yaptığı saç kavurma değil , pideleri de ( özellikle karışık pidesi ) çok lezzetli olan lezzet durağı . Mekan sahibi Kozan usta malzeme seçiminde çok titizdir , Etinden pastırmasına , yemek yanında verilen domatese marula kadar hepsi birinci sınıftır , tavsiye edilir .