Kokoreçin iyisini yapmak çok zor değil. Süt kuzusu olacak, taze ot yemiş olacak, güzel sarılacak, odun ateşinde kurutulmadan pişecek… Bize has bir fast food denilebilir ama şahane. Bağlı Kokoreç de bu kriterleri layıkıyla yerine getiriyor. 5 kuşaktır bu işi yapmaları bile başlı başına bir saygı duyma sebebi. Denediğim kokoreçleri açısından değerlendirmem gerekirse, iyi kokoreç yemek isteyenlere tavsiye edeceğim bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Benden sonra yeni bir mekana geçtikleri ve büyüdükleri iletildi. O yüzden bunu göz önüne alarak gitmenizi ve değerlendirmelerinizle geri dönüş yapmanızı rica edeceğim.

Vedat Milor

4.5

Tavsiyeler:

– Kokoreç

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Bağlı Kokoreç, Samanlık Mahallesi, Denizli Muğla Yolu No:201, 20500 Tavas/Denizli

Telefon:
İnceleme Ekle

4İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
nadire özer 30 Mart 2019 13:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mekan çok temiz ve özenli. Kokoreç ile ilgili en küçük bir eksikleri yok. İşlerinde uzmanlar. Hala daha 30 yıllık mangalların da şiş pişiriyorlar. Suyunu kaybetmemiş gerçek kokoreç. Tavsiyeniz için teşekkürler Vedat Bey.

Volkan aşkın 29 Mart 2019 12:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her zaman uğradığım bir yer. Yeni yerlerine de gittim. Lezzetten hiçbir şey kaybetmemişler. Hizmet ve ilgileri de daha da artmış. En iyi bildikleri yolda devam ediyorlar.

hasansezerus 14 Mart 2019 22:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sanayideki küçük mekanlarına her yolum düştüğünde uğrardım. Yeni büyük yerlerine de uğradım fakat yaklaşık yarım saat bekleyip sipariş veremedim. Sipariş verememe sebebim kalabalık değil düzensizlik ve servisteki organizasyon eksikliği idi. Üç katlı binada çalışan sayısının az olmasının yanı sıra tecrübe eksikliği de göze çarpıyor. Hesabı çıkışta gazete büfesinden hallice bir yerde ödüyorsunuz, bu bölümde de düzen eksikliği mevcut. Serviste çalışanlar hem siparişler hem boşları toplama ve masa temizliği ile uğraşırken aynı zamanda masadan kalkan müşteriye de kasaya kadar eşlik etmek zorunda kaldıkları için sıkıntı yaşanıyor. Maalesef çok sevdiğim bir yol üstü lezzet durağından olmak durumunda kaldım..

İlker Berber 23 Kasım 2018 10:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Muhtemelen Denizli deki en iyi kokoreççi