Kokoreçin iyisini yapmak çok zor değil. Süt kuzusu olacak, taze ot yemiş olacak, güzel sarılacak, odun ateşinde kurutulmadan pişecek… Bize has bir fast food denilebilir ama şahane. Bağlı Kokoreç de bu kriterleri layıkıyla yerine getiriyor. 5 kuşaktır bu işi yapmaları bile başlı başına bir saygı duyma sebebi. Denediğim kokoreçleri açısından değerlendirmem gerekirse, iyi kokoreç yemek isteyenlere tavsiye edeceğim bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Benden sonra yeni bir mekana geçtikleri ve büyüdükleri iletildi. O yüzden bunu göz önüne alarak gitmenizi ve değerlendirmelerinizle geri dönüş yapmanızı rica edeceğim.

Vedat Milor

4.5

Tavsiyeler:

– Kokoreç

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Bağlı Kokoreç, Samanlık Mahallesi, Denizli Muğla Yolu No:201, 20500 Tavas/Denizli

Telefon:
İnceleme Ekle

16İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Mehmet Geylan 23 Ekim 2019 20:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Denizli yolunda Tavas girişinde öğle yemeği için geldik. Bahçe içinde 3 katlı müstakil bir bina, servis elemanları çok fazla ve ilgili. Siparişimiz arım ekemk arası idi. Ekmeklerin içi alınmış, taze ve lezzete odaklanabileceğimiz bir şekilde geldi. Kokoreçi çok başarılı bulduk.
Genel olarak bina yapısı fazla karışık ve
tuvaletler 3. katta ve yukarı çıkmak için zorlanıyorsunuz. Gözden biraz uzak olan bir bölge de bu kadar büyük ve dağınık bir tesis avantajlı olur mu bilemiyorum.
Kalite ne kadar iyi ise de; büyük yerleşim bu artıları biraz düşürür düşüncesindeyim.

Oktay 24 Ağustos 2019 20:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat bey mekanı ziyaret ettikten sonra gitmiştik. Çok memnun kaldık. Bu sene tekrar uğradık ve hayal kırıklığı ile ayrıldık. Yeni yer açılmış ve duvarına da kocaman Vedat Milor fotoğrafı konmuş. Vefat beyin işletmenin bu kadar büyümesindeki katkısı çok net. 1 yarım ekmek ve 2 porsiyon kokoreç sipariş ettik. Eski lezetten tamamen uzak bir kokoreç yedik. Kurumuş, uykuluk yağ oranı azalmış ve kokusu ağır bir kokoreç geldi. Hesabı kasaya ödemeniz gerekiyor. Kasada herşeyi çok net görüyorsunuz. Odun kömürü kullanılmıyor. Sıkıştırılmış kömüre geçilmiş. Bir büyük tabak dolusu kıyılmış kokoreç vardı. Üstü sinek doluydu. Ekmek arası kokoreç bundan hazırlanıyor. Zaten masamıza ilk o geldi. Ateş üstündeki rulo kokoreçin renginden çok beklediği anlaşılıyordu. Kuru olma nedeni de anlaşılmış oldu. Tahminimce kuzu kokoreç değildi, ağır kokunun nedeni de bu olsa gerek. Hesabı ödedim kolay gelsin dedim, cevap bile verilmedi. İşletme başındaki adam ise ilgisiz ve sürekli sigara içen ama hiçbir müşteri ilgilenmeyen bir karakterdi. Bence lezzet rehberinde olmayı hakketmiyor.

Yasin Hepaktan 14 Ağustos 2019 13:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Servis yapan personelin ilgisi ve ürün gayet güzel ama tavas gibi küçük bir yer için 17tl yarım ekmek kokoreç fiyatı az değil porsiyonu ise 40tl

İbrahim 3 Temmuz 2019 12:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Önceki küçük yerdeyken gerçekten daha lezzetli gelmişti o zaman da gerçi çok ucuz değildi şimdi yeni yerlerine girerken tabelaya bakınca anlıyorsunuz daha fazla para ödeyeceğinizi, lezzet olarak kötü degil fakat kokorec porsiyon fiyatı denizli kebabı ile aynı olmayı bence hak etmiyor Milor’un etinden sütünden çok faydalanmayı çok iyi başarmışlar

Nilgün ayez 20 Haziran 2019 12:50
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yapılan yorumları okuyup bir iki kişinin Denizli’de bulunan Osman Ustayı önerdiklerini gördüm fakat Osman Ustanın kokoreçini de deneyen biri olarak söylemeliyim ki kesinlikle Bağlı Kokoreç ile aralarında çok büyük lezzet farkı var. Gerek baharat oranı olsun gerek kokoreçin sululuğu olsun gerçek kuzu kokoreç tadını tam anlamıyla alabildiğiniz tek yer Bağlı Kokoreç.

Erhan Özcura 16 Haziran 2019 22:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tek kelime ile kokoreç efsane..ama servis biraz yavaş..

Özcan 16 Haziran 2019 13:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sadece sizin adınız ile reklam yapıyor vedat bey lezzet yok ve çokta pahalı aldığı parayı hak etmiyor. Eğer Denizli’de kokoreç yiyecekseniz çıraklık eğitim arkasında Osman usta da yiyeceksiniz tek kelime ile mükemmel

Hasan 16 Haziran 2019 06:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çok pahalı sanki istanbul daki çok kaliteli bir lokantada yemek yiyorsunuz bence abartıldığı gibi değil ülkede birçok yerde böyle bir kokoreç çok daha ucuza yenebilir

Yaşar EKİN 15 Haziran 2019 23:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

büyük binaya geçtikten sonra ticariye dönmüşler, Vedat bey ilk denemesinden bir yıl sonra gitmiştim o zaman park içerisinde küçük bir yerdi. 2018 yılında gittiğimde kendilerine eski yerlerden yaklaşık 600 metre geride yeni yer yapmışlar, bu yerde kalite ne yazık ki çok kötüydü.

Murat Şimşek 9 Haziran 2019 15:01
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir önceki gelişimizde gayet güzeldi fakat bu seferki gelişimiz rezaletti. Sebep olarak kalabalık olmaları gösterildi fakat bu bir işletme için bahane olmamalıdır.

Efla Kirit 8 Haziran 2019 16:53
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizin fotoğrafınızla reklam yapan, vasat lezzette bir kokoreççi malesef. Büyük hayal kırıklığı yaşamıştık ailecek gittiğimizde. Denizli merkezdeki Kokoreççi Osman Usta çok daha lezzetli. İmkanı olanlar ikisini de deneyip kıyaslayabilir. Daha iyisini bulmak güç şehirde.

Yekdane DALKILIÇ 6 Haziran 2019 00:24
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten harika yol üstü acıkıp durup yemek yediğimiz bir yer. Lokum gibiydi çok lezzetliydi. Çok beğendim herkese tavsiye ederim

nadire özer 30 Mart 2019 13:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mekan çok temiz ve özenli. Kokoreç ile ilgili en küçük bir eksikleri yok. İşlerinde uzmanlar. Hala daha 30 yıllık mangalların da şiş pişiriyorlar. Suyunu kaybetmemiş gerçek kokoreç. Tavsiyeniz için teşekkürler Vedat Bey.

Volkan aşkın 29 Mart 2019 12:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her zaman uğradığım bir yer. Yeni yerlerine de gittim. Lezzetten hiçbir şey kaybetmemişler. Hizmet ve ilgileri de daha da artmış. En iyi bildikleri yolda devam ediyorlar.

hasansezerus 14 Mart 2019 22:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sanayideki küçük mekanlarına her yolum düştüğünde uğrardım. Yeni büyük yerlerine de uğradım fakat yaklaşık yarım saat bekleyip sipariş veremedim. Sipariş verememe sebebim kalabalık değil düzensizlik ve servisteki organizasyon eksikliği idi. Üç katlı binada çalışan sayısının az olmasının yanı sıra tecrübe eksikliği de göze çarpıyor. Hesabı çıkışta gazete büfesinden hallice bir yerde ödüyorsunuz, bu bölümde de düzen eksikliği mevcut. Serviste çalışanlar hem siparişler hem boşları toplama ve masa temizliği ile uğraşırken aynı zamanda masadan kalkan müşteriye de kasaya kadar eşlik etmek zorunda kaldıkları için sıkıntı yaşanıyor. Maalesef çok sevdiğim bir yol üstü lezzet durağından olmak durumunda kaldım..

İlker Berber 23 Kasım 2018 10:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Muhtemelen Denizli deki en iyi kokoreççi