Kokoreçin iyisini yapmak çok zor değil. Süt kuzusu olacak, taze ot yemiş olacak, güzel sarılacak, odun ateşinde kurutulmadan pişecek… Bize has bir fast food denilebilir ama şahane. Bağlı Kokoreç de bu kriterleri layıkıyla yerine getiriyor. 5 kuşaktır bu işi yapmaları bile başlı başına bir saygı duyma sebebi. Denediğim kokoreçleri açısından değerlendirmem gerekirse, iyi kokoreç yemek isteyenlere tavsiye edeceğim bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Benden sonra yeni bir mekana geçtikleri ve büyüdükleri iletildi. O yüzden bunu göz önüne alarak gitmenizi ve değerlendirmelerinizle geri dönüş yapmanızı rica edeceğim.

Vedat Milor

4.5

Tavsiyeler:

– Kokoreç

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

Bağlı Kokoreç, Samanlık Mahallesi, Denizli Muğla Yolu No:201, 20500 Tavas/Denizli

Telefon:
İnceleme Ekle

46İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Arda ipekçi 22 Mart 2023 19:59
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hocam selamlar, Denizli,den geçerken tavsiyeniz üzerine yolumuzu uzatıp uğradık buraya. Mide lobisinin 4 kurucusu olarak 4ümüz de hayatımızda yediğimiz en köyü kokoreçi tattkık.

Her yere de sizin fotoğrafınızı asmışlar

Hilmi G 26 Şubat 2023 10:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Baskın bir yağ tadı var. Her ziyaretimde geri gidiyor lezzet ve haz

AHMET CENK ER 23 Ekim 2022 13:15
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

TAVAS YOLU ÜZERİNDE,TUVALETLER ÇOK TEMİZ DEĞİL,KOKOREÇİ KESEN USTA,AYNI YERDEN PARA DA ALIYOR,NASIL HİJYEN OLABİLİR,KİBAR DAVRANIYORLAR FAKAT LEZZET VASAT OLARAK GÖRDÜM

Serdar sönmez 1 Ekim 2022 21:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavas yolu üzerinde ki yere uğramıştım. Lezzet olarak normal aman aman değildi.
Fiyat olarak kıyaslama olarak yüksek. Açık ayran gayet iyiydi.

Özlem Balık 11 Eylül 2022 12:25
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tesadüfen kırmızı ışıkta durunca gördük deneyelim dedik gerçekten çok başarılı teşekkürler

Erhan 28 Ağustos 2022 16:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Eşimle çeyrek yedik ve çok beğendik.
Bu mekanı keşfetmemizi sağladığınız için teşekkür ederim

Mustafa 26 Haziran 2022 16:05
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Başarılı

Nazmi 20 Mart 2022 19:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bol baharattan kokoreçin tadını alamadım. Sade tabakta yememde fark etmedi. Bitik.

Ahmet 22 Şubat 2022 11:38
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

söylenenlerin aksine abartılmış bir mekan. damaktaki yağ tadı çok rahatsız ediyor

Barış 14 Şubat 2022 02:59
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Maalesef kalitesini bozmuş cümlesinin ete kemiğe bürünmüş hali olmuşlar. Yakında ya akılları başlarına gelip eski kaliteyi yakalamaya çalışırlar ya da kaybolup giderler.

Hasan 1 Şubat 2022 18:18
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yazılanın aksine malasef çok kötüler abartılıyor desek yeridir özellikle yeni yerlerinde tad ve fiyat arasında dağlar var…

Nihat sarıçam 1 Şubat 2022 17:28
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavastaki barakadaki rahmetlinin burası babadan yadigar ben bu işi para için yapmıyorum sabah mezbahaneye gidip elimle kuzudan sarıp temizleyip öğleye kadar bitiriyorumdan soğuk binalara tamamen para kazanmaya odaklanmış şubeleşmiş samimiyetsiz bir halde

Alperen 1 Şubat 2022 13:25
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tavas’ta bulunan asıl mekanda hiç yemedim. Denizli merkezde bulunan, sayenizde ünlü olduktan sonra açılan yerde yedim. Kötü diyemem, ama iyiydi de diyemiyorum ne yazık ki. Yine Denizli’de bulunan ortalama kokoreçilerden lezzet olarak bi farkı yoktu. Para olarak baya fark var ne yazık ki. Kokoreççi Osman’ın çok altındaydı lezzeti mesela.

Baran akın 29 Ocak 2022 11:20
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Artık eski yerindeki küçük samimi ortam yok.kurumsal olarak vasat.lezzet olarak eski yerindeki lezzet ile aynı değil.sizin listenizde olmayı haktmiyor

Ahmet 28 Ocak 2022 20:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İnstagramdaki sponsorlu reklamların da Vedat Milor tavsiye ettiği Kokoreçci olarak gördüğümüz. Eşim ile tadını merak edip girdiğimiz mekanlarında bol yağlı, yağdan geçilmeyen kokoreç yediğimiz için çok pişmanız. Yarım kokoreç+turşu suyu deneyimi ile hem kazıklandığımızı hemde yağ yendiğimizi gördük. Birde yeni mekan yapmışlar ama…
Keşke deniyor işte bazen..

Yavuz 14 Ocak 2022 20:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sanayinin içinde bahçe içinde altında bir yerken ki Bağlı Kokoreç ile şuan ki Bağlı Kokoreç in hiç ilgisi yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sizin listesinde olmayı hak etmiyor artık.

Mert Baloğlu 8 Ocak 2022 12:40
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Artık bu rehberde yer almayı kesinlikle hak etmiyor.Hem denizli merkezdeki yeri hem eski yeri oldukça kötü.

ibrahim 2 Ocak 2022 07:30
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Abartiyosunuz

Ahmet 2 Kasım 2021 22:24
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Denizli kokoreç kültürü olarak maalesef izmirin yanına yaklaşamıyor eski yerinde ve yeni yerinde de kokoreçi yemiş olmama ve kişisel görüşüme göre listenizde olmayı haketmiyor

Reyhan 24 Ekim 2021 01:31
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Hem eski mekanlarında hem de yeni mekanlarında tadım yapma fırsatım oldu.. Mükemmeldi.. Vedat Milor a beni Bağlı Kokoreç ile tanıştırdığı için sonsuz teşekkürler…

Tahir Gölge 4 Ekim 2021 14:37
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Temmuz 2021 de gittiğim işletmede ne yazıkki kokoreçin umamisini düşük buldum. Pişirme konusunda büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum ancak çok daha sulu da olabilirdi. Standart bir kokoreçciden daha iyi olduğunu düşünmüyorum ne yazıkki.

Hasan Berkan Yıldırım 26 Eylül 2021 14:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Açılan yeni yeri tamamen aslından uzaklaşmış ve lezzet olarak aynı tat ne yazık ki yok.Çalışan servis personeli sanki mecburi tutuluyor gibi.Malesef beklentileri karşılamadı bu üzücü büyümeye gitmek çok güzel bir karar ama kaliteyi korumak çok önemli diye düşünüyorum.

Yavuz 21 Eylül 2021 02:57
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yıllar önce mekanın yakınında fotoğrafınızı görüp girmiştim, bahçe içinde mütevazı, ama aksine inanılmaz lezzetli bir kokoreç+turşu suyu deneyimi edinmiştim sayenizde. Arada da sizin ziyaret hikayenizi ve hesap ödemek için ısrarınızı da saygıyla dinledim kendilerinden ve müdavimi oldum. Tâ ki yeni mekanlarının açılmasına kadar.
Keşke deniyor işte bazen..

Melike 29 Ağustos 2020 19:46
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Lastik gibi kokoreç müşteriye ilgi alaka yok şimdiye kadar yediğimiz en kötü kokoreçti . Vedat bey eski dükkanını yaret etmiş yeni mekanla beraber kalitede sıfırlanmış . Hatalarını. Söyleyince sizdenmi öğreneceğiz tarzı konuşmalar ile kesnlikle tavsiye etmiyorum.

Alper gülen 29 Ağustos 2020 17:35
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bu firmaya. Damak tadına güvendiğim yıllardır takip ettiğim vedat beyin resmini görüp girdik çocuklığu izmirde geçmiş birisi olarak kokoreççi asım olsun izmirin en gizli lezzetli kokoreçlerini tadan olarak hemen gittik öncelikle kömür ateşi diyip könürün üzernde duran saç ızgarada 2. Pişirmeyle kendimyağında haşlayıp sakız kıvamında bir kokoreç verildi büyük bir hüsrandı tam 200 km sırf bu lezzeti tadmak için gitmiştik kesinlikle tavsiye etmiyoruz ailece üzüldük sizde üzülmeyin . Kokoreç. İzmirde olduğu gibi bademi uykuluğunile süt kuzu olarwk pişer. Tel ızgarada ateşle dans ettirlip çıtırdayan kabuğu ile ekmek arasında 4 parçaya bölünür .

Kadir Hazan 22 Ağustos 2020 15:02
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Kendim aslen Tavaslıyım. Sizden sonra tat ve lezzet olarak bir değişim olmadı fakat fiyat olarak aşırı arttırdılar. Sanayide kulübeden bozma bir mekan iken 3 katlı mekan yaptılar. Bu noktada yerel halktan birisi olarak tek şikayetim fiyatların aşırılığı.

Ali 12 Ağustos 2020 19:08
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bağlı Kokereç ‘e Vedat beyin adını yol üstü reklamlarında görünce Muğla /Datça dönüşü uğradığımız bahçe içindeki yerlerinde yediğimiz çok lezzetli kokereçleri Bağlı Kokereç’ in yeni yerinde yediğimiz kokereç endüstriyel ve sıradan bir tada dönüşmüş üzüldüm.

Harun 10 Ağustos 2020 01:00
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Dediğiniz gibi eski yerinin lezzeti yeni yerinde yok resmen isminizi kullanarak reklam peşindeler gidip bir daha tatmalısınız o kuledeki yıldızları haketmiyorlar maalesef eski yerinde babanın vefat etmesiyle yeni yerlerine geçtiler ama ne yazık ki babadan oğla geçince iş ticarete döndüğünü düşünüyorum lezzet namına bir şey kalmamış takdir etmek isterdim ama eski lezzeti arayan biri olarak parasının hakkını veremeyen biyer olmuş
-fiyat abartı
-isim yaptım havaları
-hijyen orta
-esnaflık yok
-ilgi alaka sıfır

Ahmet sari 28 Mayıs 2020 17:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Ününü duyup arkadaşlarla gittik. Gerçektende dedikleri kadar varmış. O yumuşaklığı ve lezzeti baska yerde yakalayamadık. Tavsiye ederim

Fulya Kara 28 Mayıs 2020 15:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir arkadaş tavsiyesi ile ailecek gittik. Kokoreç i sevmeyen bile burada kokoreç sevdalısı olabilir. Tam kıvamında pişmiş ve baharat oranı çok iyi ayarlanmış.

Mehmet Geylan 23 Ekim 2019 20:13
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Denizli yolunda Tavas girişinde öğle yemeği için geldik. Bahçe içinde 3 katlı müstakil bir bina, servis elemanları çok fazla ve ilgili. Siparişimiz arım ekemk arası idi. Ekmeklerin içi alınmış, taze ve lezzete odaklanabileceğimiz bir şekilde geldi. Kokoreçi çok başarılı bulduk.
Genel olarak bina yapısı fazla karışık ve
tuvaletler 3. katta ve yukarı çıkmak için zorlanıyorsunuz. Gözden biraz uzak olan bir bölge de bu kadar büyük ve dağınık bir tesis avantajlı olur mu bilemiyorum.
Kalite ne kadar iyi ise de; büyük yerleşim bu artıları biraz düşürür düşüncesindeyim.

Oktay 24 Ağustos 2019 20:09
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Vedat bey mekanı ziyaret ettikten sonra gitmiştik. Çok memnun kaldık. Bu sene tekrar uğradık ve hayal kırıklığı ile ayrıldık. Yeni yer açılmış ve duvarına da kocaman Vedat Milor fotoğrafı konmuş. Vefat beyin işletmenin bu kadar büyümesindeki katkısı çok net. 1 yarım ekmek ve 2 porsiyon kokoreç sipariş ettik. Eski lezetten tamamen uzak bir kokoreç yedik. Kurumuş, uykuluk yağ oranı azalmış ve kokusu ağır bir kokoreç geldi. Hesabı kasaya ödemeniz gerekiyor. Kasada herşeyi çok net görüyorsunuz. Odun kömürü kullanılmıyor. Sıkıştırılmış kömüre geçilmiş. Bir büyük tabak dolusu kıyılmış kokoreç vardı. Üstü sinek doluydu. Ekmek arası kokoreç bundan hazırlanıyor. Zaten masamıza ilk o geldi. Ateş üstündeki rulo kokoreçin renginden çok beklediği anlaşılıyordu. Kuru olma nedeni de anlaşılmış oldu. Tahminimce kuzu kokoreç değildi, ağır kokunun nedeni de bu olsa gerek. Hesabı ödedim kolay gelsin dedim, cevap bile verilmedi. İşletme başındaki adam ise ilgisiz ve sürekli sigara içen ama hiçbir müşteri ilgilenmeyen bir karakterdi. Bence lezzet rehberinde olmayı hakketmiyor.

Yasin Hepaktan 14 Ağustos 2019 13:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Servis yapan personelin ilgisi ve ürün gayet güzel ama tavas gibi küçük bir yer için 17tl yarım ekmek kokoreç fiyatı az değil porsiyonu ise 40tl

İbrahim 3 Temmuz 2019 12:26
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Önceki küçük yerdeyken gerçekten daha lezzetli gelmişti o zaman da gerçi çok ucuz değildi şimdi yeni yerlerine girerken tabelaya bakınca anlıyorsunuz daha fazla para ödeyeceğinizi, lezzet olarak kötü degil fakat kokorec porsiyon fiyatı denizli kebabı ile aynı olmayı bence hak etmiyor Milor’un etinden sütünden çok faydalanmayı çok iyi başarmışlar

Nilgün ayez 20 Haziran 2019 12:50
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Yapılan yorumları okuyup bir iki kişinin Denizli’de bulunan Osman Ustayı önerdiklerini gördüm fakat Osman Ustanın kokoreçini de deneyen biri olarak söylemeliyim ki kesinlikle Bağlı Kokoreç ile aralarında çok büyük lezzet farkı var. Gerek baharat oranı olsun gerek kokoreçin sululuğu olsun gerçek kuzu kokoreç tadını tam anlamıyla alabildiğiniz tek yer Bağlı Kokoreç.

Erhan Özcura 16 Haziran 2019 22:56
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Tek kelime ile kokoreç efsane..ama servis biraz yavaş..

Özcan 16 Haziran 2019 13:54
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sadece sizin adınız ile reklam yapıyor vedat bey lezzet yok ve çokta pahalı aldığı parayı hak etmiyor. Eğer Denizli’de kokoreç yiyecekseniz çıraklık eğitim arkasında Osman usta da yiyeceksiniz tek kelime ile mükemmel

Hasan 16 Haziran 2019 06:47
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Çok pahalı sanki istanbul daki çok kaliteli bir lokantada yemek yiyorsunuz bence abartıldığı gibi değil ülkede birçok yerde böyle bir kokoreç çok daha ucuza yenebilir

Yaşar EKİN 15 Haziran 2019 23:49
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

büyük binaya geçtikten sonra ticariye dönmüşler, Vedat bey ilk denemesinden bir yıl sonra gitmiştim o zaman park içerisinde küçük bir yerdi. 2018 yılında gittiğimde kendilerine eski yerlerden yaklaşık 600 metre geride yeni yer yapmışlar, bu yerde kalite ne yazık ki çok kötüydü.

Murat Şimşek 9 Haziran 2019 15:01
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Bir önceki gelişimizde gayet güzeldi fakat bu seferki gelişimiz rezaletti. Sebep olarak kalabalık olmaları gösterildi fakat bu bir işletme için bahane olmamalıdır.

Efla Kirit 8 Haziran 2019 16:53
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sizin fotoğrafınızla reklam yapan, vasat lezzette bir kokoreççi malesef. Büyük hayal kırıklığı yaşamıştık ailecek gittiğimizde. Denizli merkezdeki Kokoreççi Osman Usta çok daha lezzetli. İmkanı olanlar ikisini de deneyip kıyaslayabilir. Daha iyisini bulmak güç şehirde.

Yekdane DALKILIÇ 6 Haziran 2019 00:24
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Gerçekten harika yol üstü acıkıp durup yemek yediğimiz bir yer. Lokum gibiydi çok lezzetliydi. Çok beğendim herkese tavsiye ederim

nadire özer 30 Mart 2019 13:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mekan çok temiz ve özenli. Kokoreç ile ilgili en küçük bir eksikleri yok. İşlerinde uzmanlar. Hala daha 30 yıllık mangalların da şiş pişiriyorlar. Suyunu kaybetmemiş gerçek kokoreç. Tavsiyeniz için teşekkürler Vedat Bey.

Volkan aşkın 29 Mart 2019 12:06
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Her zaman uğradığım bir yer. Yeni yerlerine de gittim. Lezzetten hiçbir şey kaybetmemişler. Hizmet ve ilgileri de daha da artmış. En iyi bildikleri yolda devam ediyorlar.

hasansezerus 14 Mart 2019 22:39
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Sanayideki küçük mekanlarına her yolum düştüğünde uğrardım. Yeni büyük yerlerine de uğradım fakat yaklaşık yarım saat bekleyip sipariş veremedim. Sipariş verememe sebebim kalabalık değil düzensizlik ve servisteki organizasyon eksikliği idi. Üç katlı binada çalışan sayısının az olmasının yanı sıra tecrübe eksikliği de göze çarpıyor. Hesabı çıkışta gazete büfesinden hallice bir yerde ödüyorsunuz, bu bölümde de düzen eksikliği mevcut. Serviste çalışanlar hem siparişler hem boşları toplama ve masa temizliği ile uğraşırken aynı zamanda masadan kalkan müşteriye de kasaya kadar eşlik etmek zorunda kaldıkları için sıkıntı yaşanıyor. Maalesef çok sevdiğim bir yol üstü lezzet durağından olmak durumunda kaldım..

İlker Berber 23 Kasım 2018 10:07
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Muhtemelen Denizli deki en iyi kokoreççi