Çok iyi burgerler yapan bir yer. Eğer gerçek bir burger tutkunu iseniz, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Vedat Milor

4

Tavsiyeler:

– Cheeseburger

User Review
0 (0 votes)

Adres ve İletişim

Adres:

4505, 705 Divisadero St, San Francisco, CA 94117

Telefon:
İnceleme Ekle

4İncelemeler

Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Sima 30 Haziran 2023 03:33
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

İyiydi evet ama ederi miydi veya en iyilerinden biri miydi bilemedik. İstanbul’da Zula’da yediğimiz burger bizce çok daha iyiydi. Her şeyden önce yağı gerçekten kötü kokuyor ve bu iştah kesici bir unsur. Burger lezzetliydi fakat et yine biraz kokuyordu. Patatesi kıtır kıtırdı gerçekten çok iyiydi, alır almaz yemenizi öneririz çünkü bekleyince kıtırlığı gidiyor. Fiyat olarak bir double cheeseburger ve patates kızartması 27 dolara geliyor ama porsiyon küçük ve lezzet ortalama, dolayısıyla pek fiyat/performans yemeği denemez.

A 11 Ekim 2019 02:36
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Siparişinizi mutfağın oradaki kasada sıraya girerek veriyorsunuz, size numara veriyorlar ister ayakta bekleyin, ister yan taraflarında küçük bir alanda açık hava oturma yerleri var orada oturarak bekleyin. Biz az ilerideki arcade barda oturmak için paket yaptırdık, siparişten paketi alana kadar ortalama 15 dk civarında bekledik. Cheeseburger lezzet olarak çok çok güzeldi, ancak medium istememe rağmen well done pişirmişlerdi ve biraz kurutmuşlardı. Yanına bir de brisketli patates kızartması istemiştim, biraz ağır ve fazla oldu ama efsane güzel bir tadı vardı. Yalnız normalde patatesin sosunda salsa verde vardı; kişniş(cilantro/coriander) içerdiği için koymamalarını istedim. Amerika’da çok yaygın olarak kullanılan kişniş(cilantro/coriander) bazı insanlarda genetik olarak sabun tadı veriyor, o sebeple dikkat etmenizi öneririm.

Can A. 5 Ağustos 2019 22:03
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Cheeseburger’i gercekten cok guzel. Bu muhtesemlikte bir sey icin fiyati da cok uygun. Fries’lari da guzeldi ama biraz daha az yagli olabilir.

Metehan 28 Mayıs 2019 14:05
Lezzet
Servis
Hijyen
Fiyat

Mükemmel ötesi deneyin